Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Poznań odznacza się obecnością pracowni warsztatu trudniącego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych z symbolem Mitsubishi. Wiele samochodów osobowych w Poznaniu to samochody z silnikiem CTDi mające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje regenerowania. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF. Bardzo często podłożem zdławionego filtra DPF, z symbolem Mitsubishi, trafia się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Poznań jest jednym z centrów, które mają problem związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Poznania, czemu słynna firma Mitsubishi próbuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Producentowi Mitsubishi nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Katalizatory pracują w nadzwyczaj brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje utrata właściwości części. Ażeby uchronić się od trudności z eksploatacją auta Mitsubishi, przydaje się co jakiś czas przedmuchać filtr FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Poznania. Ponieważ Mitsubishi, równorzędnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP polecamy w Poznaniu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Odtworzenie wydajności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Poznaniu dla samochodów producenta Mitsubishi jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Poznania.

Płukany katalizator marki Mitsubishi, w pracowni regeneracji, w Poznaniu.
Mitsubishi - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Wypalany katalizator marki Mitsubishi, w pracowni, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Mitsubishi w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra FAP Mitsubishi, usuwanie filtra FAP Mitsubishi w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Mitsubishi w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer