Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Święciechowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Święciechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w samochodach osobowych Mitsubishi z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż element ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Święciechową. Filtry cząstek stałych działają w niezwykle obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Zachowanie górnych osiągów emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą EURO, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF. Nierzadko wadą, z jaką męczą się diesle znanej marki Mitsubishi, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zaczopowany DPF. Z reguły sprawcą zdławionego filtra FAP, spod znaku Mitsubishi, zdarza się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Święciechowa jest jednym z miast, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Święciechowy, czemu znana marka Mitsubishi usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. FAP-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Święciechowie. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Mitsubishi mogą się poszczycić nadzwyczajnymi mechanizmami pracy w zakresie zmniejszenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Serwis takich usług jak naprawa DPF oraz regeneracja katalizatorów dla samochodów marki Mitsubishi, można znaleźć w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Święciechowie. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który poradzi sobie z Twoim Mitsubishi w Święciechowie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Święciechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Święciechowie 320
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Święciechowie 320
Mycie katalizatora Mitsubishi w Święciechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Święciechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Święciechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Święciechowie 1490
Wycinanie katalizatora Mitsubishi, usuwanie katalizatora Mitsubishi w Święciechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Mitsubishi w Święciechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Święciechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Święciechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mitsubishi

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mitsubishi w Święciechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Święciechowa Strzelecka SWH01N 51.856258/16.505831 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer