Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Modliborzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Modliborzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Modliborzyce to położone w powiecie janowskim, w województwie lubelskim miasteczko, które znaleźć można nad rzeką Sanną. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Modliborzyc pojawiają się w roku 1631, kiedy lokalny stolnik otrzymuje pozwolenie na założenie miasta. Prawa miejskie nadano Modliborzycom w 1642 roku i piastowały je one do 1870 roku. Ponowne nadanie praw miejskich odbyło się w 2014 roku. Odebranie praw miejskich Modliborzycom odbyło się w ramach represji za powstania niepodległościowe. Mimo ciężkich czasów pod zaborami Modliborzyce nie przestawały się rozwijać i kiedyś, tak jak dziś, były i są lokalnym centrum usługowym.

Znajduje to odzwierciedlenie w usługach świadczonych na terenie Modliborzyc, takich jak regeneracja filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Wśród zabytków, jakie można znaleźć w Modliborzycach, wymienić można takie perły jak kościół świętego Stanisława i synagoga w Modliborzycach. Przez miasto Modliborzyce biegnie trasa drogi krajowej numer 19 (Kuźnica – Białystok – SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów – Lublin – KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek), dzięki czemu zajmujące się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów warsztaty mają się w Modliborzycach świetnie. Poniżej w cenniku zebraliśmy najniższe dla Modliborzyc ceny za czyszczenie i płukanie DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Modliborzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Modliborzycach 320
Regeneracja filtra FAP w Modliborzycach 320
Mycie katalizatora w Modliborzycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Modliborzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Modliborzycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Modliborzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Modliborzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Modliborzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Modliborzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Modliborzycach i wygodnie wyślij filtr DPF z Modliborzyc do regeneracji i czyszczenia

Z Modliborzyc filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Modliborzyce 11 Listopada MOB01D 50.754341/22.329020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer