Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mońki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mońkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mońki – miasto z terenu województwa podlaskiego, powiatu monieckiego. Mieszka tu 10 145 mieszkańców. Wieś została założona przez Mońków, stąd jej nazwa, w XVI wieku. W herbie miasta znajdują się kwiaty ziemniaka, gdyż Mońki znane są z ich uprawy, od 1977 roku organizowany tu jest Dzień Ziemniaka. Gospodarka miasta głównie związana jest z rolnictwem, stąd też dobrze rozwija się tu przemysł spożywczy. Największym zakładem pracy jest mleczarnia, specjalizująca się w produkcji serów.  Przez Mońki przebiega droga krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki – Białystok – Bobrowniki).

Układ przestrzenny miasteczka to wzorowe miasto socjalistyczne, nie ma tu rynku, przez miasto biegnie główna ulica dzieląca go na dwie części.

Po drogach Moniek najczęściej poruszają się samochody z silnikiem diesla, to one wiodą prym wśród najlepiej sprzedających się jednostek. Zaawansowanych technologicznie elementów w dzisiejszych dieslach jest naprawdę wiele, jednym z nich jest filtr cząstek stałych. W wyniku spalania się cząstek sadzy powstaje w nim popiół, a że pojemność filtra nie jest nieograniczona, dochodzi do jego zapchania. O pełnym filtrze DPF poinformuje nas kontrolka świecąca na desce rozdzielczej samochodu, zauważalne również będzie większe zużycie oleju napędowego.

Należy wtedy swoje kroki skierować do autoryzowanej pracowni naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych, gdzie filtr poddany zostanie oględzinom, czyszczeniu oraz ewentualnej regeneracji. Cennik usług dla miasta Mońki podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mońkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mońkach 320
Regeneracja filtra FAP w Mońkach 320
Mycie katalizatora w Mońkach 320
Płukanie katalizatora SCR w Mońkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mońkach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mońkach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Mońkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Mońkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mońkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mońkach i wygodnie wyślij filtr DPF z Moniek do regeneracji i czyszczenia

Z Moniek filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mońki Mońki-Wieś Aleja Wojska Polskiego MON01F 53.404072/22.811449 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer