Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mrozy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mrozach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Mrozy to niewielka miejscowość położona w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim nad niewielką rzeką. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Mrozów pochodzą z XVI wieku, jednak dopiero od początku XX wieku miasto przeżywa swoje lata świetności, głównie za sprawą swojej funkcji uzdrowiskowej. Prawami miejskimi Mrozy pochwalić się mogą dopiero od 1 stycznia 2014 roku. Obecnie w Mrozach mieszka przeszło 3500 mieszkańców. Wśród zabytków, jakimi pochwalić się może miasteczko Mrozy, wymienić należy dworzec murowany PKP, wieżę ciśnień, domy letniskowe z dwudziestolecia międzywojennego, młyny wodne murowane i drewniane oraz ruiny młyna Dębkowizna.

Przez Mrozy nie biegnie żadna istotna trasa komunikacyjna, jednak w bezpośrednim sąsiedztwie znaleźć można trasę drogi krajowej numer 2 (Warszawa – BrzezinySiedlceMiędzyrzec PodlaskiBiała PodlaskaTerespol) oraz wjazd na autostradę A2 (Świecko – SłubiceNowy TomyślPoznańWrześniaSłupcaKoninKoło – Łódź – ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków – Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Siedlce – Biała Podlaska – Kukuryki). Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż brak ważnych szlaków komunikacyjnych nie przeszkadza zakładom zajmującym, się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Ponieważ mamy taką możliwość zebraliśmy z Mrozów najniższe dla Mrozów ceny za usługi czyszczenia DPF FAP i naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mrozach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mrozach 320
Regeneracja filtra FAP w Mrozach 320
Mycie katalizatora w Mrozach 320
Płukanie katalizatora SCR w Mrozach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mrozach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mrozach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Mrozach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Mrozach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mrozach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mrozach i wygodnie wyślij filtr DPF z Mrozów do regeneracji i czyszczenia

Z Mrozów filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mrozy Pokoju MRZ01N 52.166710/21.805840 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer