Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Mszana Dolna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Mszanie Dolnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 1.31

Mszana Dolna – miasto z terenu powiatu limanowskiego, województwa małopolskiego, mieszka tu 7941 mieszkańców. Położone w odległości 50 km od Krakowa oraz 50 km od Zakopanego. Mszana Dolna położona jest w kotlinie, otoczona szczytami Lubogoszcz, Grunwald, Luboń Wielki.

Po raz pierwszy o wsi wzmiankuje się w roku 1365. Prawa miejskie uzyskała po raz pierwszy w 1346 roku za pośrednictwem Kazimierza Wielkiego, następnie w 1952 roku. Nazwa miasta prawdopodobnie pochodzi od słowa Mech.

Miasto znajduje się na trasie ważnego szlaku komunikacyjnego, drogi krajowej nr 28 ZatorWadowiceRabkaLimanowaNowy SączGorliceJasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka. Biegnie tędy również historyczny szlak kolejowy nr 104 Chabówka-Nowy Sącz. Ze względu na atrakcyjne położenie geograficzne wśród szczytów, miasto ma dobrze rozwiniętą bazę noclegową, dzięki czemu dobrze rozwija się tu turystyka i rekreacja.

Wielu turystów podczas urlopu w Mszanie Dolnej korzysta przy okazji z usług autoryzowanej pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. Każdy kierowca diesla ma świadomość, jak ważna jest prawidłowa jego eksploatacja stąd, korzystają z takich usług jak czyszczenie filtra FAP, płukanie filtra DPF czy regeneracji katalizatorów. Cennik usług dla miasta Mszana Dolna podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Mszanie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Mszanie Dolnej 320
Regeneracja filtra FAP w Mszanie Dolnej 320
Mycie katalizatora w Mszanie Dolnej 320
Płukanie katalizatora SCR w Mszanie Dolnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Mszanie Dolnej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Mszanie Dolnej 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Mszanie Dolnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Mszanie Dolnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Mszanie Dolnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Mszanie Dolnej i wygodnie wyślij filtr DPF z Mszany Dolnej do regeneracji i czyszczenia

Z Mszany Dolnej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mszana Dolna Słomka Słomka MDL390 49.680752/20.093870 Wyszukaj
Mszana Dolna Słomka Słomka POP-MSD1 49.681000/20.094090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer