Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Muszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Muszyna to przygraniczne, położone w województwie małopolskim miasteczko, którego szukać należy na brzegu Popradu. Muszynę znaleźć można w powiecie nowosądeckim, a na mapach miast Polski znaleźć go można od 1356 roku. Początki istnienia Muszyny mają miejsce w roku 1209, kiedy to w akcie nadania, król Węgier zezwala proboszczowi ze spiskiej kapituły na pobieranie cła. Miasteczko przechodziło z własności jednych możnowładców do innych, aby z rąk biskupów krakowskich trafić do rąk króla Polski, a następnie w ramach nadania znów wrócić pod panowanie biskupie. Muszyna znana jest z faktu posiadania wyjątkowego uzdrowiska i jako miejsce, z którego pochodzi niemal zanikła już narodowość łemkowska.

Dojazd do Muszyny nie należy do najłatwiejszych, ponieważ prowadzi tam tylko jedna stosunkowo wygodna trasa: droga wojewódzka numer 971 (Piwniczna-Zdrój – Muszyna – Krynica-Zdrój). Natomiast wszystkim tym którym uda się dotrzeć do Muszyny na pewno nie będzie się nudzić. Mnóstwo atrakcji, zabytków i form aktywnego wypoczynku, gdzie z oczu snu nie spędza nawet uszkodzony katalizator lub zapchany filtr DPF. Ponieważ niewiele osób wie, informujemy, że z Muszyny można wysłać do naprawy i regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej zebraliśmy w tabeli ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów cząstek stałych DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Muszynie 320
Regeneracja filtra FAP w Muszynie 320
Mycie katalizatora w Muszynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Muszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Muszynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Muszynie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer