Mycie DPFów - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Mycie DPFów

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Czynników prowadzących do wyeksploatowywania się filtrów cząstek stałych FAP jest mnóstwo, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Cel obecności filtra DPF/FAP w wydechu samochodowym jest najważniejszy w uzyskaniu emisji spalin w akceptowalnym poziomie. Przywrócenie kompletnej możliwości możliwe do osiągnięcia jest jedynie w sytuacji wdrożenia jedynej legalnej operacji dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, usuwanie DPF, jest nieskuteczne. Wybitnym środkiem na odnowienie wydajności filtra FAP jest czyszczenie filtrów DPF. Filtry cząstek stałych DPF zużytkowują się, z powodu pracy, której wykonywaniem się zajmują, dlatego czasami potrzebne jest odnawianie elementów poprzez regenerację.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora SCR w 398
Płukanie filtra DPF w 398
Regeneracja katalizatora w 398
Czyszczenie filtra cząstek stałych w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Mycie, płukanie filtra FAP w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer