Mycie DPFów - Mysłowice | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Mysłowicach | Mycie DPFów

Oceń:

Obecność filtra cząstek stałych DPF w aucie jest fundamentalna w odzyskaniu poziomu emisji spalin w prawidłowej ilości. Powodów prowadzących do utraty właściwości filtrów FAP jest wiele, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Odzyskanie stuprocentowej skuteczności prawdopodobne jest jedynie w przypadku uczynienia użytku z profesjonalnej techniki regeneracji w specjalistycznej maszynie, wypalanie katalizatorów, zupełnie się nie sprawdzi. Doskonałą metodą na zregenerowanie potencjału katalizatora jest płukanie filtrów DPF. Filtry FAP zapychają się, z powodu roli, jaką się zajmują, toteż co pewien czas niezbędne jest przywracanie sprawności elementom układu.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer