Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Mycie DPFów dla SsangYong

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SsangYong

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Mycie DPFów dla samochodów osobowych i ciężarowych sygnowanych marką SsangYong, można wymienić jako możliwy wariant serwisu wykonywany przez wyspecjalizowane laboratoria, wpisane na naszej witrynie www, trudniące się przywracaniem sprawnego działania filtrów. Mycie DPFów w samochodach osobowych i ciężarowych znanej firmy SsangYong, to najlepsza metoda na zdobycie wytwarzania zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych w dobrej ilości, oraz osiągnięcie wytycznych przepisów normy emisji spalin. Mycie DPFów da się znaleźć w korzystnej cenie, głównie dla pojazdów z logo SsangYong, choć należy udawać się do nowoczesnych serwisów remontu filtrów spalin. Przywrócenie prawidłowego działania aparatu redukcji emisji spalin w pojazdach znanej marki SsangYong, to szansa, jaką dają wyspecjalizowane serwisy renowacji filtrów cząstek stałych FAP, z jakiej opłaci się uczynić użytek. W chwili bieżącej filtry cząstek stałych są zamieszczone w każdym z aut dostawczych z silnikiem wysokoprężnym, bo pozbawione układów redukcji emisji spalin auta nie dorobiłyby się zgody do użytkowania po drogach Europy. Mycie DPFów to recepta, jaka w samochodach dostawczych korporacji SsangYong gwarantuje niewysokie stężenie wytwarzanych przez silnik gazów cieplarnianych, cząstek stałych, oraz tlenków azotu NOX.

W której pracowni jest dostępna opcja typu Mycie DPFów dla pojazdów z logo SsangYong zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów DPF Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów do serwisu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Mycie DPFów kierowanej do filtrów z aut z koncernu SsangYong w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów FAP?

W specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych dostarczone do serwisu bez pośredników lub dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są kierowane do firmy, gdzie endoskopowo oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeżeli kondycja filtra umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na profesjonalnych maszynach, filtr jest instalowany do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po zregenerowaniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów filtry są powtórnie poddawane testom, osuszane oraz razem z wydrukami odsyłane do kontrahenta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Mycie DPFów dla aut z logo SsangYong zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP jest naprawdę niska i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtr FAP osobówek z koncernu SsangYong, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Mycie DPFów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samodzielnie doręczyć do pracowni lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF i FAP da się pojazdów produkcji SsangYong można poddawać usłudze Mycie DPFów?

W zasadzie wszystkie filtry DPF mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut ciężarowych.

  Czym charakteryzują się symptomy uszkodzenia układu redukcji emisji spalin, które częstokroć występują w autach z logo SsangYong i informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Mycie DPFów?

  Klasyczne objawy usterki filtrów redukcji emisji spalin w autach produkcji SsangYong to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszona moc,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu warto postawić na specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Mycie DPFów w pojazdach z koncernu SsangYong?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów DPF w samochodach marki SsangYong, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Rafał
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie filtrów cząstek stałych (DPF) w samochodach SsangYong polega na usunięciu zgromadzonych w filtrze zanieczyszczeń, co pomaga przywrócić jego skuteczność. Proces mycia DPF w maszynie polega na wypłukaniu DPF wodą pod ciśnieniem. Należy pamiętać, że nieodpowiednie mycie filtrów DPF może prowadzić do uszkodzenia filtra lub zwiększenia emisji szkodliwych substancji. Dlatego też ważne jest, aby proces mycia był wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, który ma doświadczenie w regeneracji filtrów cząstek stałych. Jeśli filtr DPF jest zbyt zanieczyszczony, nie będzie on w stanie skutecznie oczyszczać spalin, co może prowadzić do obniżenia osiągów silnika i zwiększenia emisji szkodliwych substancji. W takim przypadku konieczna może być regeneracja lub wymiana filtra.
  Paweł
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf w ssangyongu trwa zaledwie jeden dzień. Polecam bardzo serwis.
  Daniel
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie fotów dpf to na pewno rozwiązanie lesze niż zakup nowego filtra dpf, którego nawet zamienniki zaczynają się od tysiąca złotych w górę. Jednak uważam, że w aucie lepiej mieć oryginalny wyczyszczony filtr dpf, niż zamiennik.