Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Mycie DPFów dla Toyota

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Toyota

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Bolączki wrażliwego systemu zmniejszania emisji gazów wydechowych mają miejsce często, bo katalizatory i filtry maszyn spod znaku Toyota pracują w ciężkich warunkach i czasami Mycie DPFów to nakaz chwili. Mycie DPFów w autach spod znaku Toyota to replika marki Toyota, na problemy bezpieczeństwa ekosystemu, jak również zaleceń normy jakości spalin EURO. Mycie DPFów dla osobówek sygnowanych marką Toyota, to doskonała droga na wypracowanie produkcji gazów spalinowych na prawidłowym poziomie, i co więcej osiągnięcie wymagań normy EURO. W każdym pojeździe z silnikiem diesla wyprodukowanym po wprowadzeniu normy Euro 5, zainstalowano katalizatory SCR, a ze względu na fakt, że części te tracą właściwości, powstały specjalne zakłady parające się naprawianiem filtrów układu redukcji emisji spalin. Przedsiębiorstwa ze wszystkich części Polski dostarczają wiadomości odnośnie do katalizatorów SCR z pojazdów korporacji Toyota, które zapychają się, i koniecznie trzeba takie układy redukcji emisji spalin wymieniać. Rola mechanizmu ograniczenia produkcji spalin w osobówkach ze stajni Toyota jest nie do przecenienia dla atmosfery, bo filtry cząstek stałych przechwytują związaną węglem siarkę, tymczasem katalizatory SCR zatrzymują rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne.

W którym serwisie jest dostępna usługa taka jak Mycie DPFów dla osobówek produkcji Toyota zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyremontować w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć samodzielnie lub zarezerwować usługę kurierską, która zawiera transport filtrów do pracowni i z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Mycie DPFów przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z samochodów wyprodukowanych przez koncern Toyota w profesjonalnym zakładzie oczyszczania filtrów FAP?

W specjalistycznym warsztacie oczyszczania filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry i katalizatory SCR dostarczone do pracowni bez pośredników lub dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych trafiają do warsztatu, gdzie wziernikowo oceniany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra wskazuje na konieczność regeneracji na dedykowanych przyrządach, filtr cząstek stałych trafia do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu parametrów filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są jeszcze raz weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem i razem z dokumentacją przekazywane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za wykonanie usługi typu Mycie DPFów dla samochodów produkcji Toyota wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę naprawy filtrów jest naprawdę niska i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej dostarczyć filtr FAP pojazdów z logo Toyota, aby w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Mycie DPFów?

Przekazujemy naszym klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można samodzielnie dostarczyć do pracowni albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF w obie strony.

Które filtry FAP da się aut z koncernu Toyota można poddawać realizacji usługi typu Mycie DPFów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

  Jakie są sygnały defektu filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie częstokroć ujawniają się w pojazdach z logo Toyota i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, którą jest Mycie DPFów?

  Charakterystyczne symptomy niesprawności systemu redukcji emisji spalin w autach produkcji Toyota to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się postawić na profesjonalny pracownię, aby przeprowadzić usługę Mycie DPFów w samochodach marki Toyota?

  Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z logo Toyota, dlatego że: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Toyota

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Franek
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie filtrów DPF (FAP) Toyota polega na usunięciu zanieczyszczeń i sadzy zgromadzonych w filtrze. Może być wykonane za pomocą specjalistycznego sprzętu lub ręcznie. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią metodę i wykonać ją prawidłowo, aby zapewnić skuteczne oczyszczenie i zapobiec uszkodzeniu filtra.
  Wiktor
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie znajdę cennik czyszczenia filtra dpf w toyocie? Jestem zainteresowany, ale chciałbym się zapoznać z kosztami.
  Janusz
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie takie filtry dpf można umyć do Toyoty Auris? Bo nie bardzo chcę je oddawać do zwykłego mechanika. Wolałbym jakiś autoryzowany serwis.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki