Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Mycie FAPów dla Peugeot

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Peugeot

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wdrożeniem EURO, normy zmniejszającej akceptowalną wielkość wytwarzanych tlenków azotu przez samochody osobowe, samochody z logo Peugeot zostały zobowiązane, by wykorzystać w konstrukcji filtr DPF. Regularnie wyliczane podłoża rodzenia się wad z mechanizmem minimalizacji emisji spalin to: niewłaściwe działanie układu doładowania, oraz awarie osprzętu silnika. Odzyskanie prawidłowego działania układu redukcji emisji spalin w autach znanej marki Peugeot, to możność, którą umożliwiają innowacyjne pracownie oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF, z której warto odnieść korzyść. W praktycznie każdym aucie powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, zamontowano katalizatory, a że tego typu elementy zużywają się, powstały pionierskie spółki zajmujące się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych FAP. W chwili bieżącej filtry układu redukcji emisji spalin są instalowane seryjnie w lwiej części osobówek z silnikiem wysokoprężnym, bowiem ponieważ filtrów DPF/FAP auta nie odebrałyby admisji do poruszania się na drodze publicznej. Filtry cząstek stałych FAP w dieslach znanego koncernu Peugeot w czasie jazdy zapychają się, czyli wymagają naprawy, a to gwarantują nowoczesne serwisy czyszczenia filtrów układu redukcji emisji spalin.

W którym serwisie jest dostępna usługa typu Mycie FAPów dla aut z koncernu Peugeot napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr cząstek stałych można naprawić w jednej z pracowni regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtr FAP można doręczyć bezpośrednio lub zarezerwować usługę kurierską, która zawiera transport filtrów do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Mycie FAPów kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych z koncernu Peugeot w profesjonalnym serwisie oczyszczania filtrów FAP?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przytransportowane do warsztatu bezpośrednio bądź dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry są przyjmowane do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest wkład.
 • Jeżeli stan filtra wskazuje na konieczność czyszczenia na wyznaczonych do tego przyrządach, element trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu sprawności filtrów FAP części są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem a także razem z wydrukami przekazywane do kontrahenta.

Jak wiele trzeba zapłacić za realizację usługi takiej jak Mycie FAPów dla samochodów z koncernu Peugeot wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF i FAP jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepu.

W jaki sposób doręczyć filtr cząstek stałych osobówek z logo Peugeot, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Mycie FAPów?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można osobiście dostarczyć do serwisu bądź umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się aut marki Peugeot da się poddawać realizacji usługi typu Mycie FAPów?

W zasadzie każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju sygnały usterki układu redukcji emisji spalin, które częstokroć występują w pojazdach z logo Peugeot oraz wskazują na to, że filtr FAP nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Mycie FAPów?

  Często występujące oznaki uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji Peugeot to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto postawić na profesjonalny warsztat, by wykonać usługę Mycie FAPów w pojazdach produkcji Peugeot?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę koncentrujące się na regeneracji filtrów FAP w pojazdach marki Peugeot, dlatego że: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Peugeot

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Piotrek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie FAP to proces polegający na usunięciu nagromadzonej sadzy i innych zanieczyszczeń z filtra w samochodach Peugeot. Może być wykonane w specjalistycznym warsztacie samochodowym za pomocą specjalnego sprzętu. Mycie FAP może pomóc w przedłużeniu żywotności filtra i poprawie jego wydajności. Jednakże nie zawsze jest to rozwiązanie długotrwałe i w niektórych przypadkach może być konieczna wymiana filtra. Zaleca się, aby skonsultować się z wykwalifikowanym mechanikiem w celu uzyskania dalszych porad.
  Robert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zaniepokoił mnie spadek osiągów w peugeocie i szybko udałem się na serwis. Po naprawie filtra dpf, nie ma oznak, że coś się w aucie dzieje.
  Janek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ta opcja czyszczenia przy autach marki Opel to naprawdę świetne rozwiązanie, bo jednak ceny zakupu nowego filtru to mnie przerażają. Bo do Opli to nie jest taka łatwa sprawa.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Peugeot 307 - dodatki do filtrów dpf sprawdzają się w przypadku tego modelu, czy możliwe jednak lepiej od razu oddać go do regeneracji do serwisu?