Mycie Katalizatorów - Lubin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Lubinie | Mycie Katalizatorów

Oceń:

Odzyskiwanie całkowitej sprawności możliwe do osiągnięcia jest wyłącznie w przypadku uczynienia użytku z jedynej skutecznej drogi regeneracji metodą wodną, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie działa. Zadanie filtra cząstek stałych w układzie redukcji emisji spalin jest kluczowe w osiągnięciu uwalniania cząstek stałych w właściwym nasyceniu. Katalizatory samochodowe zaczopowują się, z przyczyny pracy, jaką wykonują, z tej przyczyny więc okazjonalnie sensowne jest udrażnianie części wchodzących w skład układu. Powodów wyeksploatowywania się filtrów DPF jest mnóstwo, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Wyśmienitym narzędziem na odtworzenie skuteczności filtra cząstek stałych FAP/DPF jest naprawa filtrów DPF.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer