Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Mycie Katalizatorów dla Mercedes

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mercedes

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Mycie Katalizatorów dla diesli znanego koncernu Mercedes, to dostępny wariant pomocy świadczony przez świetnie wyposażone laboratoria, zarejestrowane na naszym portalu, parające się myciem katalizatorów SCR. W każdym aucie z silnikiem diesla powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, zainstalowano filtry cząstek stałych, a ponieważ części te mogą się zużywać, zostały utworzone pionierskie przedsiębiorstwa zajmujące się naprawianiem katalizatorów. Nierzadko wymieniane kryteria tworzenia się wad z urządzeniem do minimalizacji emisji spalin to: złe działanie jednostki napędowej, a także defekty sterownika silnika. Przywrócenie możliwości układu redukcji emisji spalin w samochodach spod znaku Mercedes, to okazja, jaką udostępniają najnowszej generacji przedsiębiorstwa regeneracji filtrów DPF, z jakiej potrzeba uczynić użytek. Samochody osobowe ze stajni Mercedes, to w większości niezwykle zadowalające pojazdy, jednakże zmartwienia z FAP-ami to cecha praktycznie wszystkich diesli z samozapłonową jednostką napędową, nie jedynie firmy Mercedes. Na ten moment filtry FAP są wbudowane podczas produkcji niemalże wszystkich ciężarówek z motorem wysokoprężnym, bowiem po wycięciu filtrów DPF/FAP pojazdy nie otrzymałyby przyzwolenia do poruszania się na drodze.

W jakim warsztacie jest dostępna usługa taka jak Mycie Katalizatorów dla samochodów osobowych z logo Mercedes zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów DPF Do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć osobiście lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Mycie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów DPF i FAP z osobówek produkcji Mercedes w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów FAP?

W autoryzowanym warsztacie oczyszczania filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych dostarczone do warsztatu bezpośrednio lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są przyjmowane do firmy, gdzie endoskopowo oceniany jest monolit.
 • Jeżeli stan filtra DPF kwalifikuje go do regeneracji na specjalnych przyrządach, filtr trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odnowieniu osiągów filtrów filtry są ponownie poddawane testom, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z dokumentacją odsyłane do zamawiającego.

Czy dużo muszę zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Mycie Katalizatorów dla aut produkcji Mercedes wyposażonych w filtr DPF?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę niska i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepu.

Jak dotransportować filtry cząstek stałych samochodów osobowych z logo Mercedes, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Mycie Katalizatorów?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samemu doręczyć do pracowni lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry FAP da się aut marki Mercedes da się poddawać usłudze Mycie Katalizatorów?

W praktyce każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju oznaki defektu filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie najczęściej ujawniają się w samochodach z logo Mercedes i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Mycie Katalizatorów?

  Często występujące sygnały uszkodzenia systemu redukcji emisji spalin w samochodach produkcji Mercedes to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu należy wybrać profesjonalny zakład, aby zrealizować usługę Mycie Katalizatorów w samochodach z koncernu Mercedes?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów w pojazdach marki Mercedes, gdyż: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie katalizatorów w samochodach Mercedes jest ważne, ponieważ pozwala na usunięcie zanieczyszczeń i zapewnia prawidłowe działanie katalizatora. Katalizator jest elementem, który odpowiada za redukcję emisji szkodliwych związków chemicznych z wydechu pojazdu. Aby katalizator działał prawidłowo, musi być czysty. Zanieczyszczenia, takie jak sadza, osad i inne zanieczyszczenia mogą gromadzić się w katalizatorze i utrudniać jego pracę. Mycie katalizatorów pozwala na usunięcie tych zanieczyszczeń i przywrócenie katalizatorowi prawidłowego działania. Katalizator zazwyczaj traktuje się wodą pod odpowiednim ciśnieniem, aby pozbyć się z niego zanieczyszczeń. Jeżeli ten podzespół jest zbyt zapchany lub uszkodzony, to lepiej opłaci się jego wymiana.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dokładnie, ja sam oddawałem mercedesa na czyszczenie filtra dpf i już następnego dnia mogłem go użytkować.
  Stanisław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Racja @Emil234 filtr praktycznie jak nowy i to jeszcze w tak dobrej cenie, jak proponują tu w serwisie, to nawet nie ma co się zastanawiać, tylko warto czyścić.
  Emil234
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  To całe mycie to taka przełomowa technologia, jeśli chodzi o auta z silnikami diesla, bo kiedyś to nie było sposobów na zapchany filtr dpf i albo się wycinało, albo trzeba było kupić nowy. Teraz w ciągu jednego dnia ma się filtr prawie jak nowy.