Subpage photo

Mycie Katalizatorów - Subaru | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Mycie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym serwisie możliwa jest usługa typu Mycie Katalizatorów dla osobówek marki Subaru napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr FAP można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych Do warsztatu filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kurierską, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Mycie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów FAP z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Subaru w autoryzowanym warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych?

W specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu bez pośredników albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo weryfikowany jest monolit.
 • W przypadku, gdy stan filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na wysokiej klasy urządzeniach, filtr cząstek stałych trafia do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po zregenerowaniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są powtórnie poddawane sprawdzeniu, osuszane jak również razem z wydrukami przekazywane do zamawiającego.

Jak wiele muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Mycie Katalizatorów dla pojazdów produkcji Subaru wyposażonych w filtr FAP?

Cena naprawy filtrów DPF okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dotransportować filtr DPF pojazdów z koncernu Subaru, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Mycie Katalizatorów?

Przekazujemy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można osobiście doręczyć do warsztatu albo uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów produkcji Subaru da się poddawać realizacji usługi typu Mycie Katalizatorów?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF do TIR-ów.

  Jakie można wymienić sygnały usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie często ujawniają się w autach marki Subaru i decydują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do zrealizowania usługi, którą jest Mycie Katalizatorów?

  Najczęściej występujące oznaki defektu systemu redukcji emisji spalin w autach marki Subaru to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • zmniejszone osiągi,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu warto wybrać specjalistyczny serwis, aby wykonać usługę Mycie Katalizatorów w pojazdach produkcji Subaru?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów DPF w samochodach z koncernu Subaru, ponieważ: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Wraz z ogłoszeniem EURO, normy zmniejszającej akceptowalną dawkę wydzielanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez samochody, pojazdy firmy Subaru zostały zobowiązane, by zainstalować w konstrukcji filtr cząstek stałych DPF/FAP. Po wielokroć przytaczane przyczyny pojawiania się nieprawidłowości z urządzeniem do ograniczania emisji spalin to: złe działanie układu recyrkulacji spalin, a także niesprawność pomp. Renowacja funkcjonalności aparatu zmniejszania emisji spalin w samochodach osobowych i ciężarowych ze stajni Subaru, to możliwość, jaką dają profesjonalne przedsiębiorstwa naprawy układów redukcji emisji spalin, z której opłaca się odnieść korzyść. Dużo pojazdów z turbosprężarką, mające zainstalowany katalizator to auta zakładowe, zwykle przemierzające drogi w kraju i za granicą, słowem nie mają innej możliwości niż być zawsze bezawaryjne, z którego to powodu co jakiś czas należy zrobić użytek z usługi Mycie Katalizatorów. Mycie Katalizatorów to opcja, która w autach osobowych firmy Subaru gwarantuje niewysokie stężenie produkowanych przez silnik gazów wydechowych, sadzy, jak również NOX. Serwisy ze wszystkich zakątków Polski wysyłają doniesienia odnośnie do katalizatorów z osobówek korporacji Subaru, które zaczopowują się, w skutek czego koniecznie trzeba takie filtry układu redukcji emisji palin wymieniać.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Subaru.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer