Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Mycie Katalizatorów dla Volvo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volvo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Mycie Katalizatorów dla diesli spod znaku Volvo, jest to jeden ze środków wsparcia świadczony przez wyspecjalizowane warsztaty, wymienione w naszym serwisie, parające się myciem filtrów układu redukcji emisji spalin. Filtry spalin - to dzięki ich wykorzystaniu można obecnie ograniczać emisję tlenków azotu i cząstek stałych, głównie w autach osobowych i ciężarowych spod znaku Volvo, a także ochraniać ekologię. Mycie Katalizatorów istnieje możliwość, by znaleźć za niski koszt, przede wszystkim dla aut osobowych i ciężarowych znanej marki Volvo, jednakże trzeba podążać do kwalifikowanych zakładów naprawy katalizatorów SCR. Mycie Katalizatorów dla samochodów spod znaku Volvo, to najlepsza metoda na zdobycie wytwarzania spalin w dobrej ilości, a ponadto wypełnienie wymogów normy EURO 5. Mycie Katalizatorów to metoda, jaka w autach dostawczych spod znaku Volvo ma dać gwarancję na wysoką czystość generowanych przez pracę silnika gazów cieplarnianych, zanieczyszczonej sadzy, oraz chemicznych zanieczyszczeń. Pojazdy użytkowe produkowane przez koncern Volvo, to najczęściej zjawiskowo udane auta, aczkolwiek problematyczne kwestie związane z DPF-ami to właściwość wszystkich aut z silnikiem turbodoładowanym, nie jedynie z logo Volvo.

W której pracowni możliwa jest usługa typu Mycie Katalizatorów dla aut wyprodukowanych przez koncern Volvo zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF Do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów FAP do pracowni oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Mycie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z pojazdów z logo Volvo w autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów?

W autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do warsztatu osobiście albo dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do firmy, gdzie endoskopowo oceniany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeśli stan filtra umożliwia przeprowadzenie regeneracji na przeznaczonych do tego maszynach, filtr cząstek stałych trafia do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu parametrów filtrów filtry są jeszcze raz poddawane testom, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z parametrami odsyłane do klienta.

Jak wiele należy zapłacić za wykonanie usługi typu Mycie Katalizatorów dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Volvo wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena naprawy filtrów FAP jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów osobowych z logo Volvo, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Mycie Katalizatorów?

Przekazujemy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr DPF można samodzielnie przywieźć do warsztatu lub zamówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych da się aut z koncernu Volvo można poddawać realizacji usługi typu Mycie Katalizatorów?

Praktycznie wszystkie filtry FAP mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciągników siodłowych.

  Jakiego rodzaju objawy niewłaściwego działania układu redukcji emisji spalin, które najczęściej występują w autach z logo Volvo oraz decydują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Mycie Katalizatorów?

  Często występujące symptomy awarii filtrów cząstek stałych w autach z logo Volvo to:
  • problemy z rozruchem,
  • ograniczenie osiągów,
  • dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Co świadczy o tym, że warto postawić na profesjonalny warsztat, aby wykonać usługę Mycie Katalizatorów w pojazdach produkcji Volvo?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w autach z koncernu Volvo, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Karol
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie katalizatorów w samochodach Volvo jest procesem, który polega na usunięciu zanieczyszczeń i zatykających się cząstek, takich jak sadza i pył z wnętrza katalizatora. Mycie katalizatora jest ważne dla jego prawidłowego działania i zapewnienia, że pojazd spełnia wymagane normy emisji. Brudny katalizator najlepiej potraktować wodą pod ciśnieniem, ponieważ jest to najskuteczniejsza forma pozbycia się zanieczyszczeń. Trzeba mieć na uwadze, że jeśli podczas diagnostyki katalizatora okaże się, że podzespół jest uszkodzony mechanicznie, to niestety należy go niezwłocznie wymienić na nowy.
  Tadeusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zastanawiam się, jaki czas filtr dpf przetrwa po naprawie w volvo. Na szczęście otrzymałem dwuletnią gwarancję.
  Marcin
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Super opis o tym, jak przebiega regeneracji i mycie katalizatorów autach marki Volvo.