Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Małopolskie, powiat myślenicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat myślenicki to jednostka administracyjna zlokalizowana w województwie małopolskim, utworzona w ramach reformy administracyjnej, w roku 1999. Powierzchnia powiatu myślenickiego wynosi 673 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców to mniej więcej 125 650 osób. Powiat myślenicki graniczy z powiatem krakowskim, wielickim, bocheńskim, limanowskim, nowotarskim, suskim oraz wadowickim.

Na terenie powiatu znajduje się Jezioro Dobczyckie, droga krajowa numer 7 (ŻukowoGdańskElblągOstródaOlsztynekMławaPłońskWarszawa – Janki – RadomSkarżysko-KamiennaJędrzejówKraków – Rabka – Chyżne), droga wojewódzka numer 52 (Bielsko-BiałaKętyWadowice – Głogoczów), droga ekspresowa S7 (Straszyn – GdańskNowy Dwór GdańskiElblągOstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońskZakroczymNowy Dwór MazowieckiŁomiankiWarszawaGrójecRadomSkarżysko-KamiennaSuchedniówKielceChęcinyJędrzejówKrakówMyślenice – Lubień – Rabka), droga wojewódzka numer 956 (Biertowice – Sułkowice – Zembrzyce), droga wojewódzka numer 967 (MyśleniceDobczyce – Łapczyca) oraz droga wojewódzka numer 955 (Sułkowice – Jawornik).
Dzięki doskonałemu połączeniu z resztą Polski, powiat myślenicki jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Na pomoc niesprawnym autom śpieszą specjalistyczne pracownie regeneracji i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów w powiecie myślenickim. Poniżej z powiatu myślenickiego zebraliśmy najniższe ceny za wymienione usługi czyszczenia DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat myślenicki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat myślenicki 398
Regeneracja filtra FAP powiat myślenicki 398
Mycie katalizatora powiat myślenicki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat myślenicki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat myślenicki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat myślenicki 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat myślenicki 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat myślenicki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat myślenicki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer