Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Śląskie, powiat mysłowice

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mysłowice to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w województwie śląskim na historycznym Górny Śląsku. W Mysłowicach mieszka około 74 600 osób, a jego powierzchnia wynosi 66 kilometrów kwadratowych.

Przez Mysłowice przejechać można drogą ekspresową S1 (Pyrzowice – Dąbrowa GórniczaSosnowiecMysłowiceBielsko-BiałaŻywiec – Zwardoń), autostradą A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnicaWrocław – Prądy – Krapkowice – GliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowiceMysłowiceJaworznoChrzanówTrzebiniaKrakówWieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa), drogą krajową numer 79 (Warszawa – Kozienice – ZwoleńSandomierzPołaniecKrakówTrzebiniaChrzanówJaworznoKatowiceChorzówBytom) oraz drogą wojewódzka numer 934 (MysłowiceImielin – Chełm Śląski – Bieruń).

Warto tu również zaznaczyć, że z Mysłowic można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory, główne elementy układu redukcji emisji spalin. Z tego też powodu zebraliśmy z Mysłowic poniżej w tabeli najniższe ceny za usługi czyszczenia i płukania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, również katalizatorów selektywnej katalitycznej redukcji spalin (SCR).

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat mysłowice

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat mysłowice 398
Regeneracja filtra FAP powiat mysłowice 398
Mycie katalizatora powiat mysłowice 398
Płukanie katalizatora SCR powiat mysłowice 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat mysłowice 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat mysłowice 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat mysłowice 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych powiat mysłowice 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat mysłowice)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer