Regeneracja filtrów DPF i FAP - Kujawsko-pomorskie, powiat nakielski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nakło nad Notecią to położone w województwie kujawsko-pomorskim miasto, którego szukać należy w granicach powiatu nakielskiego, którego jest stolicą. Jak sama nazwa wskazuje, Nakło leży nad rzeką Noteć, która to Noteć znajduje swoje ujście w Warcie. Nakło nad Notecią liczy sobie niespełna 18 tysięcy mieszkańców.

Pierwsze wzmianki o Nakle pojawiają się w kronice Galla Anonima, jeszcze w 1112 roku, natomiast jako pełnoprawne miasto na mapach Polski można Nakło podziwiać od 1299 roku. Nakło było głównym grodem obronnym Pomorzan, które jednak przeszło w posiadanie Polski za sprawą palatyna Sieciecha, który zdobył gród w 1090 roku. W 1851 roku po ukończeniu budowy Kanału Bydgoskiego i położeniu jednej z pierwszych w kraju linii kolejowych znaczenie Nakła, które ustawicznie zmniejszało się na przestrzeni lat, znów stało się znaczącym punktem na mapie Polski.

Dzięki takim połączeniom oraz obecnie drogom krajowym i wojewódzkim (droga krajowa numer 10 Lubieszyn – Nakło nad Notecią – Płońsk oraz droga wojewódzka numer 241 Tuchola – Nakło nad Notecią – Rogoźno), miejscowość jest istotnym punktem przeładunkowym dla towarów i obowiązkowym przystankiem dla kierowców. Ponieważ w Nakle znajdziemy warsztaty zajmujące się regeneracją i naprawą katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych, zebraliśmy i porównaliśmy ceny z Nakła. W tabeli poniżej znajdują się najniższe z Nakła ceny za usługi regeneracji i naprawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat nakielski

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat nakielski 398
Regeneracja filtra FAP powiat nakielski 398
Mycie katalizatora powiat nakielski 398
Płukanie katalizatora SCR powiat nakielski 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat nakielski 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat nakielski 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat nakielski 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat nakielski 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat nakielski)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer