Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nałęczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nałęczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nałęczów to położone w powiecie puławskim miasto, którego szukać należy w granicach województwa lubelskiego. Miasto to położone jest w historycznej Małopolsce nad brzegiem Bystrej i Bochotniczanki. Nałęczów liczy sobie obecnie niemal 4000 mieszkańców i około 55 lat, a przynajmniej jako miasto, ponieważ początki istnienia tej miejscowości uzdrowiskowej sięgają dużo głębiej w przeszłość.

Nałęczów założono w 1772 roku na fundamentach osady Bochotnicy, od której swoją nazwę wzięła niewielka rzeczka płynąca przez miasto. Interesującym jest fakt, że Nałęczów jest jedynym w kraju uzdrowiskiem, które zajmuje się wyłącznie schorzeniami kardiologicznymi. Uzdrowisko Nałęczów, mimo iż sprywatyzowane znajduje się w dobrej sytuacji finansowej i rozwojowej. W Nałęczowie, prócz pięknego parku uzdrowiskowego podziwiać można również zabytkowe wille, w których mieszkali i tworzyli najsłynniejsi polscy pisarze i artyści.

Odpowiedni dojazd do Nałęczowa zapewniają drogi wojewódzkie numer 826 (Nałęczów – Markuszów) i 830 (LublinNałęczów – Bochotnica). Dzięki tak przygotowanemu zapleczu logistycznemu dojazd nawet najwybredniejszym kuracjuszom nie powinien nastręczyć trudności dojazd. Jednocześnie warto zaznaczyć, że w przypadku wykorzystania własnych samochodów, zamiast transportu publicznego należy wiedzieć, że z Nałęczowa można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory. Poniżej zebraliśmy z Nałęczowa najniższe ceny za usługi czyszczenia i regeneracji DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nałęczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nałęczowie 320
Regeneracja filtra FAP w Nałęczowie 320
Mycie katalizatora w Nałęczowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Nałęczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nałęczowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nałęczowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Nałęczowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Nałęczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nałęczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer