Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów DPF dla Chevrolet

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chevrolet

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wdrożeniu EURO, normy pomniejszającej akceptowaną wielkość produkowanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez auta osobowe, samochody firmy Chevrolet zostały zobowiązane, by użyć w konstrukcji filtr FAP. DPF-y - to za ich sprawą można na dzień dzisiejszy obniżać wydzielanie zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych, przede wszystkim dla osobówek spod znaku Chevrolet, i zadbać o ekologię. Naprawa filtrów DPF da się wyszukać za niski koszt, głównie dla osobówek znanego koncernu Chevrolet, wprawdzie jednak trzeba podążać do kwalifikowanych serwisów mycia filtrów spalin. Naprawa filtrów DPF dla samochodów z symbolem Chevrolet, to świetny sposób na osiągnięcie emisji spalin w odpowiedniej ilości, i co więcej wypełnienie kryteriów normy EURO 5. Filtry w samochodach znanej firmy Chevrolet podczas jazdy niszczą się, toteż nie mogą dalej funkcjonować bez regeneracji, a to realizują specjalistyczne pracownie mycia katalizatorów SCR. Dzisiaj filtry są montowane fabrycznie podczas produkcji niemalże wszystkich pojazdów dostawczych z turbodoładowaną jednostką napędową, bowiem ponieważ katalizatorów samochody nie mogłyby zdobyć dopuszczenia do użycia po drogach Polski.

W jakim warsztacie jest dostępna usługa typu Naprawa filtrów DPF dla samochodów osobowych marki Chevrolet zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można wyczyścić w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do serwisu filtr cząstek stałych można doręczyć samodzielnie lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do warsztatu i z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Naprawa filtrów DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych produkcji Chevrolet w autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych przywiezione do warsztatu osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • W sytuacji, gdy stan filtra lub katalizatora determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na przeznaczonych do tego maszynach, element trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu właściwości filtrów cząstek stałych i katalizatorów filtry są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z wydrukami odsyłane do zleceniodawcy.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi typu Naprawa filtrów DPF dla samochodów produkcji Chevrolet zaopatrzonych w filtr DPF?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory pojazdów z logo Chevrolet, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Naprawa filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie przywieźć do pracowni lub umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się aut z koncernu Chevrolet da się poddawać realizacji usługi typu Naprawa filtrów DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych, jakie najczęściej ujawniają się w autach produkcji Chevrolet oraz informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, którą jest Naprawa filtrów DPF?

  Najczęściej występujące symptomy usterki filtrów redukcji emisji spalin w autach z koncernu Chevrolet to:
  • problemy z rozruchem,
  • spadek mocy,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego opłaca się wybrać autoryzowany warsztat, aby przeprowadzić usługę Naprawa filtrów DPF w autach z koncernu Chevrolet?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi dotyczące regeneracji filtrów w pojazdach produkcji Chevrolet, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Bartek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów DPF w samochodach Chevrolet może być konieczna, jeśli filtr jest zanieczyszczony lub uszkodzony. Naprawa filtra polega na usunięciu zanieczyszczeń lub naprawie uszkodzeń mechanicznych. Przed przystąpieniem do naprawy filtra, należy dokładnie zdiagnozować przyczynę problemu. Często przyczyną zanieczyszczenia filtra jest brak regularnej jazdy na dłuższych trasach, która pozwala na regenerację filtra. Naprawa filtrów DPF może być przeprowadzona przez specjalistycznego mechanika lub w autoryzowanym serwisie Chevrolet. Naprawa może polegać na czyszczeniu filtra, wymianie uszkodzonych elementów lub na wymianie filtra na nowy. Ważne jest, aby pamiętać, że naprawa filtrów DPF nie jest rozwiązaniem długoterminowym i że filtr będzie wymagał ponownej naprawy lub regeneracji w przyszłości. Dlatego ważne jest, aby regularnie jeździć na dłuższych trasach, aby zapewnić prawidłową pracę filtra DPF.
  Grzesiek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Chevrolet po naprawie filtra dpf odzyskał starą moc. Polecam.
  Artur
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Znajdę gdzieś cennik regeneracji filtrów dpf do Chevroletów? Bo poszukuję kogoś, kto robi to solidnie, ale w dobrej cenie.
  Stanisław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów dpf teraz to już chyba jest możliwa i przy Chevrolecie i przy innych modelach aut. Świetna sprawa dla klientów, których filtry się zapchały, a którzy nie chcą od razu inwestować w nowy dpf.