Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów DPF dla Mercedes Trucks

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mercedes Trucks

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO 4, obniżającej akceptowalną ilość emitowanych cząstek stałych przez osobówki, samochody ze stajni Mercedes Trucks zostały zobowiązane, by użyć w swojej konstrukcji filtr FAP. W niemal każdym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym jaki opuścił linię po 2011 roku, odnaleźć można filtry cząstek stałych FAP, a że takie elementy tracą właściwości, znalazły swoją niszę fachowe pracownie parające się naprawą układów redukcji emisji spalin. Naprawa filtrów DPF nie ma przeszkód, by wyszukać w korzystnej cenie, szczególnie dla aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Mercedes Trucks, aczkolwiek należy kierować się do profesjonalnych pracowni czyszczenia katalizatorów i filtrów. Katalizatory i filtry - to dzięki ich wykorzystaniu można aktualnie obniżać produkowanie gazów cieplarnianych, w głównej mierze dla pojazdów z symbolem Mercedes Trucks, jak również ochraniać przyrodę. Katalizatory i filtry dla samochodów znanej firmy Mercedes Trucks w czasie jazdy niszczeją, więc potrzebują czyszczenia, co gwarantują kompetentne pracownie czyszczenia filtrów FAP. Zastosowanie układu zmniejszenia produkcji spalin w dieslach znanej firmy Mercedes Trucks jest nie do przecenienia dla środowiska, gdyż filtry DPF zatrzymują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, jednocześnie katalizatory utleniające stopują zanieczyszczenia chemiczne.

W którym warsztacie jest dostępna usługa taka jak Naprawa filtrów DPF dla aut produkcji Mercedes Trucks napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr FAP można naprawić w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtr FAP można przywieźć samodzielnie lub ustalić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów DPF do serwisu oraz z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Naprawa filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów marki Mercedes Trucks w profesjonalnym serwisie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W naszym serwisie regeneracji filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do serwisu bez pośredników albo dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są przyjmowane do firmy, gdzie wziernikowo oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy stan filtra kwalifikuje go do czyszczenia na specjalnych urządzeniach, filtr jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odnowieniu możliwości filtrów elementy są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, suszone jak również razem z wydrukami przekazywane do zamawiającego.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Naprawa filtrów DPF dla pojazdów marki Mercedes Trucks wyposażonych w filtr FAP?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i sięga ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtr DPF aut z logo Mercedes Trucks, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Naprawa filtrów DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu doręczyć do pracowni bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się samochodów marki Mercedes Trucks można poddawać usłudze Naprawa filtrów DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić sygnały defektu filtrów DPF i FAP, jakie częstokroć ujawniają się w autach produkcji Mercedes Trucks i informują o tym, że filtr DPF nadaje się do zrealizowania usługi, jaką jest Naprawa filtrów DPF?

  Charakterystyczne symptomy awarii systemu redukcji emisji spalin w autach produkcji Mercedes Trucks to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu warto wybrać specjalistyczny serwis, by zrealizować usługę Naprawa filtrów DPF w pojazdach z logo Mercedes Trucks?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi dotyczące regeneracji filtrów w pojazdach z logo Mercedes Trucks, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mercedes Trucks

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów DPF w pojazdach marki Mercedes-Benz jest możliwa w przypadku, gdy filtr jest lekko zanieczyszczony lub gdy usterka jest mechaniczna, np. uszkodzenie rury lub innej części układu wydechowego. W takim przypadku należy skorzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu, który posiada odpowiednie narzędzia i doświadczenie w naprawie filtrów DPF. W przypadku znacznego zanieczyszczenia filtra lub uszkodzenia, które uniemożliwiają naprawę, konieczna może być wymiana filtra na nowy. Należy pamiętać, że stosowanie nieoryginalnych filtrów może negatywnie wpłynąć na wydajność i emisję spalin oraz uniemożliwić uzyskanie odpowiedniej wydajności i trwałości filtra.
  Antek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że prowadzicie naprawę filtrów dpf dla mercedes trucks. Ceny nowych są ogromne.