Naprawa filtrów DPF - Radom | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radomiu | Naprawa filtrów DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Odszukuj specjalistyczne pracownie z Radomia i zamów czyszczenie katalizatorów w znanym warsztacie lub pracowni w Radomiu. Jak można usłyszeć w TV w Radomiu skala zanieczyszczeń w składzie powietrza Radomia, przerosła już dawno dopuszczalną wartość i niezbędnie trzeba jak najszybciej reagować, poniekąd stąd filtry cząstek stałych w samochodach na ropę, jakie mają temu przeciwdziałać. Na początku filtry cząstek stałych DPF FAP wprowadzono w układach wydechowych w wyniku zmian w rozporządzeniu obejmujących poziom dozwolonych produkcji spalin, natomiast teraz DPF to niemal reguła w samochodach z silnikiem diesla. Nagromadzanie się sadzy we wkładzie filtra to najistotniejsza pobudka spadku właściwości części, czyli filtr FAP. Specjalistyczne warsztaty w Radomiu mają w swojej ofercie wiele specjalistycznych usług, a wśród nich Naprawa filtrów DPF daje możliwość by odnowić filtr DPF zaślepiony popiołem. Wyszukuj laboratoria specjalizujące się w filtrach DPF w Radomiu, pod Radomiem, a także w okolicach Radomia. Cel obecności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w układzie redukcji emisji spalin jest fundamentalny w utrzymaniu emisji spalin w dopuszczalnym zakresie. Filtry DPF tracą właściwości, czego powodem jest funkcjonalność, jaką się zajmują, zatem okresowo potrzebne jest czyszczenie podzespołów. Początków zużywania się filtrów cząstek stałych FAP jest ogrom, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Znakomitym patentem na zregenerowanie niezawodności katalizatora samochodowego jest czyszczenie filtrów FAP. Ulepszenie stuprocentowej sprawności możliwe do osiągnięcia jest tylko i wyłącznie w przypadku zastosowania najnowszej metodyki dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, czyszczenie w ultradźwiękach, jest nieskuteczne.

Po naprawie DPF pod Radomiem przed pakowaniem w warsztatowej pracowni.
Naprawa filtrów DPF, Radom

Nowoczesna Naprawa filtrów DPF w Radomiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa katalizatora w Radomiu 398
Czyszczenie katalizatora SCR w Radomiu 398
Regeneracja filtra cząstek stałych w Radomiu 398
Mycie filtra DPF w Radomiu 398
Płukanie filtra FAP w Radomiu 398
Płukanie, mycie filtra FAP w samochodach ciężarowych w Radomiu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Radomiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Radomiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radomiu. Radom - Naprawa filtrów DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer