Naprawa filtrów DPF - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Naprawa filtrów DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Przeznaczenie filtra cząstek stałych FAP w układzie redukcji emisji spalin jest ważne w uzyskaniu emisji zanieczyszczeń w przepisowym stężeniu. Wyśmienitym rozwiązaniem na ulepszenie skuteczności filtra DPF jest regeneracja filtrów DPF. Odnowienie pierwotnej efektywności osiągalne jest jedynie w przypadku wdrożenia szwajcarskiej operacji regeneracji wodno-chemicznej, czyszczenie w ultradźwiękach, cechuje się brakiem skuteczności. Czynników prowadzących do zapychania się reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami jest wielka mnogość, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Reaktory katalityczne, zwane katalizatorami zaczopowują się, czego powodem jest rola, którą pełnią, dlatego też co jakiś czas wskazane jest przeprowadzenie regeneracji.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora w 398
Naprawa filtra DPF w 398
Mycie filtra cząstek stałych w 398
Płukanie filtra FAP w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Mycie, regeneracja katalizatora w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer