Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów DPF dla Volvo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volvo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zakłócenia funkcjonalności wyczulonego układu zmniejszania emisji spalin zachodzą stale, bo filtry FAP maszyn znanego koncernu Volvo działają w uciążliwych warunkach i czasem Naprawa filtrów DPF to złoty środek. Sporo osobówek z silnikiem dCi, posiadające wbudowany FAP to pojazdy firmowe, dzień w dzień pokonujące drogi w kraju i za granicą, zatem nie mają innej możliwości niż być stuprocentowo bezpieczne, tym samym sporadycznie trzeba zastosować Naprawa filtrów DPF. W praktycznie każdym dieslu powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamontowano filtry FAP, a ze względu na fakt, że tego typu elementy ulegają zużyciu, zostały utworzone specjalistyczne przedsiębiorstwa parające się przywracaniem sprawności katalizatorów. Aparaty redukcji emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych firmy Volvo, są eksploatowane, dlatego, iż istnieją bezwzględne normy, traktujące na temat eksploatacji aut na drogach w Europie. Filtry cząstek stałych FAP dla samochodów osobowych i ciężarowych sygnowanych marką Volvo wraz z przebytymi dystansami ulegają zużyciu, przez co dopominają się oczyszczania, co świadczą specjalistyczne przedsiębiorstwa remontu katalizatorów i filtrów. Naprawa filtrów DPF to opcja, która w autach użytkowych korporacji Volvo ma dać gwarancję na wysoką czystość emitowanych przez silnik gazów spalinowych, sadzy i cząstek stałych, a także tlenków NO.

W którym serwisie jest dostępna opcja taka jak Naprawa filtrów DPF dla aut z koncernu Volvo napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów DPF Do pracowni filtr DPF można przywieźć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Naprawa filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek produkcji Volvo w naszym warsztacie regeneracji filtrów DPF i FAP?

W specjalistycznym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do serwisu osobiście albo dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo weryfikowany jest monolit.
 • W sytuacji, gdy stan filtra DPF wskazuje na konieczność czyszczenia na wyznaczonych do tego urządzeniach, filtr jest montowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po przywróceniu prawidłowego działania filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są powtórnie testowane, suszone i razem z raportami przekazywane do zamawiającego.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Naprawa filtrów DPF dla pojazdów produkcji Volvo wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych osobówek produkcji Volvo, by na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Naprawa filtrów DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu dostarczyć do warsztatu lub zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF i FAP da się pojazdów marki Volvo można poddawać usłudze Naprawa filtrów DPF?

W praktyce wszystkie filtry FAP można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju symptomy niewłaściwego działania filtrów DPF i FAP, jakie najczęściej występują w samochodach marki Volvo oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Naprawa filtrów DPF?

  Najczęściej występujące symptomy niewłaściwego działania filtrów DPF i FAP w samochodach produkcji Volvo to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na autoryzowany zakład, by wykonać usługę Naprawa filtrów DPF w autach produkcji Volvo?

  Warto wybrać nasze usługi w zakresie czyszczenia filtrów DPF w autach z logo Volvo, dlatego że: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów DPF w samochodach Volvo to proces usuwania zanieczyszczeń, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie filtra. W zależności od rodzaju zanieczyszczenia, różne metody naprawy mogą być odpowiednie, takie jak czyszczenie mechaniczne, chemiczne lub regeneracja termiczna. Aby uzyskać najlepsze efekty, trzeba skonsultować się z profesjonalistą, który oceni stan filtra i dobierze odpowiednią metodę naprawy.
  Franek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów dpf w volvo to bardzo skuteczne rozwiązanie. Polecam.
  Bartek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Widzę, że naprawa katalizatorów jest w o wiele korzystniejszej cenie niż zakup nowych. Chyba sam się zdecyduję na takie czyszczenie w moim Volvo V50.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki