Subpage photo

Naprawa filtrów FAP - Bochnia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bochni | Naprawa filtrów FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Znajdź laboratorium w miejscowości Bochnia, aby zlecić naprawę DPF, mycie FAP-ów, oczyszczanie FAP lub wymiana DPF. Warto sprawdzić wysoką jakość realizowanych usług zakładu w Bochni, gdzie istnieje możliwość zamówić usługę, jak na przykład Naprawa filtrów FAP, po normalnej cenie. Procedura taka, jak na przykład naprawa filtrów DPF oraz naprawa katalizatorów staje się niestety obowiązkiem i nie da się tego odstępować, ponieważ rola katalizatorów jest ewidentnie kluczowa. Usługa Naprawa filtrów FAP w Bochni, to możliwa droga na poprawienie możliwości mechanizmu redukowania produkcji gazów spalinowych w samochodach ciężarowych z motorem diesla, co teraz jest jednym z poprawnych narzędzi odzyskania skuteczności pracy osobówki. Posiadacze samochodów na olej napędowy z Bochni zazwyczaj polecają warsztaty w Bochni, w szczególności kiedy celem jest usługi Naprawa filtrów FAP. Specjalistyczne warsztaty w Bochni świadczą wiele specjalistycznych usług, a wśród nich Naprawa filtrów FAP daje możliwość by zregenerować filtr cząstek stałych zapchany popiołem. Filtry FAP niszczą się, czego powodem jest rola, jaką wykonują, z tej przyczyny więc co jakiś czas potrzebne jest regenerowanie elementów. Przyczyn niszczenia katalizatorów jest wiele, jeden z nich to: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Bytność filtra DPF w wydechu samochodowym jest najistotniejsza w odzyskaniu emisji zanieczyszczeń w przepisowej jakości. Wspaniałą drogą na przywrócenie wydolności filtra FAP jest płukanie filtrów DPF. Poprawienie największej skuteczności prawdopodobne jest tylko w sytuacji skorzystania z najskuteczniejszej metody dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, czyszczenie ultradźwiękowe, nie działa jak należy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora SCR w Bochni 320
Naprawa filtra DPF w Bochni 320
Regeneracja filtra cząstek stałych w Bochni 320
Czyszczenie filtra FAP w Bochni 320
Płukanie katalizatora w Bochni 320
Mycie, płukanie katalizatora w samochodach ciężarowych w Bochni 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Bochni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Bochni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bochni. Bochnia - Naprawa filtrów FAP

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Naprawa filtrów FAP w Bochni

Jeśli interesuje Cię Naprawa filtrów FAP i jesteś z Bochni możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bochnia Osiedle Solna Góra Bracka POP-BOC3 49.970551/20.429449 Wyszukaj
Bochnia Krzęczków Floris BOC01C 49.969311/20.436790 Wyszukaj
Bochnia Podedworze Karolina BOC01N 49.979881/20.439461 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Windakiewicza Edwarda Windakiewicza BOC01A 49.966270/20.417299 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Solna Góra Wojska Polskiego BOC02MP 49.976158/20.430269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer