Naprawa filtrów FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Naprawa filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Filtry cząstek stałych DPF zapychają się, z powodu funkcjonalności, której wykonywaniem się zajmują, zatem okresowo sensowne jest odnawianie elementów poprzez regenerację. Poprawienie pierwotnej możliwości dostępne jest jedynie w sytuacji uczynienia użytku z jedynej skutecznej operacji regeneracji w specjalistycznej maszynie, usuwanie DPF, jest zwyczajną stratą pieniędzy. Cel pracy filtra cząstek stałych DPF w wydechu samochodowym jest strategiczny w odzyskaniu emisji spalin w stosownym zakresie. Znakomitym przepisem na odtworzenie niezawodności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest naprawa filtrów DPF. Powodów prowadzących do szybkiego zużywania się filtrów DPF/FAP jest bardzo dużo, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa filtra FAP w 398
Regeneracja katalizatora SCR w 398
Mycie filtra cząstek stałych w 398
Płukanie filtra DPF w 398
Czyszczenie katalizatora w 398
Czyszczenie, mycie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer