Naprawa filtrów FAP - Gorzów Wielkopolski | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim | Naprawa filtrów FAP

Oceń:

Zregenerowanie pierwotnej niezawodności możliwe do osiągnięcia jest tylko w przypadku wykorzystania najnowocześniejszej procedury regeneracji wodno-chemicznej, czyszczenie ultradźwiękowe, nie spełnia zadania. Filtry DPF/FAP zużytkowują się, z powodu pracy, którą się zajmują, zatem czasem konieczne jest oczyszczanie układu. Fantastycznym sposobem na odtworzenie sprawności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest mycie filtrów DPF. Przyczyn zaczopowywania się katalizatorów jest całkiem dużo, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Cel pracy filtra cząstek stałych FAP/DPF w układzie redukcji spalin jest fundamentalny w utrzymaniu emisji zanieczyszczeń w optymalnym poziomie.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer