Naprawa filtrów FAP - Konin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Koninie | Naprawa filtrów FAP

Oceń:

Wyśmienitą metodą na zrewaloryzowanie skuteczności katalizatora jest naprawa filtrów DPF. Powodów prowadzących do zużywania się filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest cała paleta, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Rola reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w układzie redukcji emisji spalin jest kluczowa w zachowaniu poziomu emisji spalin w przepisowej zawartości. Filtry DPF tracą właściwości, czego przyczyną jest praca, jaką wykonują, dlatego też co jakiś czas korzystne jest płukanie filtrów i katalizatorów. Odzyskanie całkowitej możliwości prawdopodobne jest jedynie w przypadku wdrożenia jedynej skutecznej metody regeneracji hydrotermicznej, usuwanie FAP, nie działa jak należy.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer