Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów FAP dla Renault

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Renault

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Kłopoty wrażliwego zespołu pomniejszania emisji spalin zdarzają się nagminnie, bo filtry układu redukcji emisji spalin samochodów znanej firmy Renault chodzą w wymagających warunkach i czasami Naprawa filtrów FAP to nakaz chwili. Częstokrotnie opisywane przyczyny tworzenia się usterek z układem zmniejszania emisji spalin to: nieadekwatne działanie układu zasilania, jak również defekty turbosprężarek. Naprawa filtrów FAP dla aut znanej firmy Renault stanowi reakcję twórcy samochodów, na kwestie ochrony ekosystemu, a także zaleceń normy emisji spalin EURO. W każdym dieslu powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, producent miał obowiązek zamieścić filtry DPF, a że owe systemy tracą właściwości, znalazły swoją niszę specjalne zakłady zajmujące się czyszczeniem filtrów. Katalizatory i filtry w pojazdach ze stajni Renault podczas eksploatacji ulegają zużyciu, i nie mogą działać bez mycia, a to oferują specjalistyczne warsztaty mycia filtrów DPF. Diesle marki Renault, to w większej ilości zjawiskowo celne produkcje, jednak problemy z filtrami spalin to właściwość niemal wszystkich aut z samozapłonową jednostką napędową, nie wyłącznie z symbolem Renault.

W której pracowni jest dostępna usługa taka jak Naprawa filtrów FAP dla aut produkcji Renault zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do zakładu filtry DPF i FAP można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Naprawa filtrów FAP kierowanej do filtrów FAP z samochodów produkcji Renault w specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym zakładzie oczyszczania filtrów postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP dostarczone do pracowni bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są przyjmowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest monolit.
 • Gdy kondycja filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie regeneracji na wyznaczonych do tego przyrządach, element jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu prawidłowego działania filtrów FAP części są powtórnie weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem i razem z raportami wysyłane do zleceniodawcy.

Jak wiele muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Naprawa filtrów FAP dla pojazdów z logo Renault wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej przywieźć filtry cząstek stałych i katalizatory osobówek z koncernu Renault, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Naprawa filtrów FAP?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni bądź zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów z koncernu Renault można poddawać realizacji usługi typu Naprawa filtrów FAP?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Jakie można wymienić oznaki niesprawności systemu redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach z logo Renault i informują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania usługi, którą jest Naprawa filtrów FAP?

  Najczęściej występujące objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach produkcji Renault to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu należy wybrać profesjonalny zakład, aby przeprowadzić usługę Naprawa filtrów FAP w pojazdach produkcji Renault?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół regeneracji filtrów cząstek stałych w pojazdach marki Renault, dlatego że: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Renault

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Janusz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtra FAP w Renault polega na usunięciu zanieczyszczeń i osadów, które powstały w filtrze w trakcie jego użytkowania. Można to osiągnąć za pomocą procesów chemicznych i mechanicznych, a także wypalania. Po zakończeniu naprawy filtr powinien działać tak, jak na początku, poprawiając jego skuteczność i poziom emisji. Aby mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana rzetelnie, to najlepiej oddać podzespół do specjalistów.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Spory czas temu naprawiałem filtr dpf w renaulcie i do dzisiejszego dnia się spisuje!
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie filtra fap przy Renault - z takiej usługi skorzystałem u was w serwisie i jestem bardzo zadowolony, bo auto już było w trybie awaryjnym i nie wiedziałem, czy coś jeszcze z tego filtra będzie, ale jak widać, dla was nie ma rzeczy niemożliwych.