Naprawa filtrów FAP - Tychy | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Tychach | Naprawa filtrów FAP

Oceń:

Cel obecności filtra cząstek stałych FAP w samochodzie jest kluczowy w odzyskaniu emisji gazów wydechowych w przepisowym poziomie. Podłoży utraty właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest całkiem dużo, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Wybitnym patentem na odnowienie skuteczności reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem jest regeneracja filtrów FAP. Filtry cząstek stałych FAP/DPF niszczą się, czego źródłem jest praca, której wykonywaniem się zajmują, toteż czasami sensowne jest mycie katalizatorów i filtrów. Odzyskanie największej efektywności osiągalne jest tylko i wyłącznie w przypadku wdrożenia profesjonalnej procedury dedykowanej do filtrów i katalizatorów regeneracji, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, zupełnie się nie sprawdzi.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer