Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów FAP dla Volkswagen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volkswagen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu normy EURO, obniżającej akceptowalną zawartość wytwarzanych cząstek stałych przez samochody, pojazdy sygnowanych marką Volkswagen zostały zobowiązane, by zainstalować w układzie wydechowym filtr cząstek stałych. Dużo samochodów osobowych z silnikiem diesla, czyli także z filtrem spalin to auta użytkowe, systematycznie przejeżdżające setki, jeśli nie tysiące kilometrów, słowem należy zadbać, aby były absolutnie bezpieczne, więc czasem powinno się zastosować Naprawa filtrów FAP. Katalizatory i filtry - to dzięki ich pracy da się dziś minimalizować wydzielanie gazów spalinowych, głównie w dieslach z symbolem Volkswagen, a także strzec ekologię. Aparatury redukcji emisji cząstek stałych w samochodach znanej marki Volkswagen, używane są, dlatego, że obowiązują restrykcyjne przepisy, obejmujące zagadnienia wykorzystywania samochodów na drogach. Filtry układu redukcji emisji spalin w autach znanego koncernu Volkswagen podczas eksploatacji niszczeją, i wymagają mycia, co z kolei świadczą fachowe warsztaty remontu katalizatorów i filtrów. W tej chwili katalizatory i filtry są montowane fabrycznie w lwiej części ciężarówek z silnikiem turbodoładowanym, bowiem pozbawione filtrów DPF/FAP samochody nie mogłyby otrzymać pozwolenia do użytkowania na drogach.

W jakim warsztacie jest dostępna usługa taka jak Naprawa filtrów FAP dla samochodów osobowych z koncernu Volkswagen zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP Do pracowni filtr FAP można dostarczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów FAP do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Naprawa filtrów FAP kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych produkcji Volkswagen w autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do serwisu bez pośredników bądź z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do przedsiębiorstwa, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest poziom uszkodzeń.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra cząstek stałych kwalifikuje go do regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, część trafia do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są jeszcze raz weryfikowane, osuszane i razem z raportami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo potrzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Naprawa filtrów FAP dla aut wyprodukowanych przez koncern Volkswagen zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów jest naprawdę niska i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak dostarczyć filtry DPF i FAP aut marki Volkswagen, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Naprawa filtrów FAP?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do pracowni lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory da się aut z logo Volkswagen da się poddawać usłudze Naprawa filtrów FAP?

W praktyce każdego rodzaju filtry FAP można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Jakie można wymienić sygnały niesprawności układu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w autach z logo Volkswagen i informują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do wykonania usługi, którą jest Naprawa filtrów FAP?

  Standardowe objawy usterki filtrów cząstek stałych w pojazdach z koncernu Volkswagen to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Czemu należy postawić na specjalistyczny pracownię, by przeprowadzić usługę Naprawa filtrów FAP w samochodach marki Volkswagen?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę dotyczące regeneracji filtrów DPF i FAP w autach z koncernu Volkswagen, bo: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów cząstek stałych (FAP) w samochodach Volkswagen może być konieczna, gdy filtr jest zanieczyszczony lub uszkodzony. Naprawa może polegać na czyszczeniu filtra za pomocą specjalistycznego sprzętu lub na jego wymianie na nowy. W przypadku, gdy filtr jest tylko częściowo zanieczyszczony, proces czyszczenia może być wykonany w specjalistycznym warsztacie samochodowym. Jeśli filtr jest uszkodzony lub zbyt zanieczyszczony, konieczna jest jego wymiana na nowy. Aby uzyskać profesjonalną diagnozę i wybór odpowiedniej metody naprawy, należy skontaktować się z specjalistą lub warsztatem samochodowym. Nieprawidłowe działanie filtra może powodować błędy w komputerze samochodu i negatywnie wpływać na działanie silnika. Regularne kontrole stanu filtra i jego odpowiednia naprawa są ważne dla zapewnienia jego prawidłowego działania i ochrony środowiska.
  Robert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów w volkswagenie, z tego co słyszałem, bardzo się sprawdza. Niedługo sam wypróbuję.
  Damian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Widze,że teraz coraz więcej firm świadczy usługi regeneracji i naprawy filtrów dpf, co cieszy, bo jednak jak się filtr zapcha, to lepiej go wyczyścić niż od razu porywać się na zakup nowego.