Naprawa Katalizatorów - Gorzów Wielkopolski | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gorzowie Wielkopolskim | Naprawa Katalizatorów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Praca reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w układzie redukcji emisji spalin jest najważniejsza w uzyskaniu poziomu emisji spalin w właściwej jakości. Początków zapychania się filtrów DPF jest sporo, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Zrewaloryzowanie całkowitej efektywności osiągalne jest wyłącznie w sytuacji uczynienia użytku z najnowszej techniki regeneracji metodą wodną, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie działa jak należy. Filtry cząstek stałych FAP wyeksploatowują się, czego źródłem jest rola, jaką wykonują, w związku z tym od czasu do czasu konieczne jest przywracanie sprawności elementom układu. Sprawdzoną drogą na ulepszenie kondycji filtra cząstek stałych FAP/DPF jest regeneracja filtrów DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie filtra DPF w Gorzowie Wielkopolskim 398
Płukanie katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim 398
Regeneracja filtra FAP w Gorzowie Wielkopolskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Gorzowie Wielkopolskim 398
Czyszczenie katalizatora SCR w Gorzowie Wielkopolskim 398
Mycie, płukanie katalizatora w samochodach ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Gorzowie Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Gorzowie Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Gorzowie Wielkopolskim. Gorzów Wielkopolski - Naprawa Katalizatorów

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer