Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Niemodlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Niemodlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Niemodlin jest to miasto, którego szukać należy w granicach województwa opolskiego. Niemodlin znaleźć można w powiecie opolskim, nad rzeką o dźwięcznej nazwie Ścinawa Niemodlińska. W Niemodlinie mieszka obecnie trochę ponad 6500 osób. Początki istnienia Niemodlina swoje korzenie mają najprawdopodobniej jeszcze w X wieku, jednak prawami miejskimi miasto poszczycić się może od 1283 roku.

Według legendy to w Niemodlinie święty Wojciech zaczął budować pierwszy kościół. Mimo iż kościół, który wyszedł spod ręki świętego Wojciecha, nie zachował się dla potomnych, nie brakuje w Niemodlinie zabytków wartych uwagi i czasu turystów. Są to między innymi zamek, kościół Wniebowzięcia NMP, arsenał, mury obronne, a także domy zbrojownia i kaplica pustelnicza. Odpowiedni dojazd turystom oraz klientom zainteresowanym zakupem bazaltu (z pobliskiej kopalni bazaltu w Graczach) zapewnia droga krajowa numer 46 (KłodzkoZłoty StokPaczkówOtmuchówNysaNiemodlin – Prądy – Karczów – Opole – OzimekDobrodzieńLubliniecBlachownia – Częstochowa – Szczekociny).

Oczywiście z bliskości takiej istotnej trasy komunikacyjnej jak droga krajowa numer 46 w Niemodlinie korzystają nie tylko podróżni turyści czy interesanci. Równie wiele korzyści czerpią z obecności ruchliwej trasy warsztaty i pracownie zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Zebraliśmy ceny z Niemodlina za czyszczenie, regenerację i naprawę filtrów cząstek stałych i katalizatorów w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Niemodlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Niemodlinie 320
Regeneracja filtra FAP w Niemodlinie 320
Mycie katalizatora w Niemodlinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Niemodlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Niemodlinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Niemodlinie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Niemodlinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Niemodlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Niemodlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Niemodlinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Niemodlina do regeneracji i czyszczenia

Z Niemodlina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niemodlin Szczepanowice Opolska NMO02ML 50.641048/17.629190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer