Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nieszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nieszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nieszawa to miasteczko położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie aleksandrowskim, na lewym brzegu Wisły w jej pradolinie. Prawa miejskie zostały nadane Nieszawie w roku 1460. Nieszawę zamieszkuje około 1970 osób, a jej powierzchnia wynosi 10 kilometrów kwadratowych – Nieszawa pod względem ludności jest najmniejszą gminą województwa kujawsko-pomorskiego. Według danych z 2007 roku obszar Nieszawy w 73% to użytki rolne, a 5% to użytki leśne.

1945 roku wiosną Polacy popełnili zbrodnię na Niemcach – wrzucono do Wisły 38 Niemców – kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W 2004 został odsłonięty pomnik z napisem "Przebaczamy i prosimy o przebaczenie". Główne zachowane atrakcje turystyczne i zabytki Nieszawy to: zespól klasztoru franciszkanów z XVII wieku, plebania, zabudowa miejska z lat 1822-1850, późnogotycki kościół parafialny św. Jadwigi z końca XV wieku, klasycystyczny ratusz z 1821 roku, kamienica Sobierajów z 1900 roku oraz przeprawa promowa przez Wisłę. W Nieszawie znajdują się również dwa szlaki turystyczne rowerowy oraz pieszy.

Nieszawa poza bycia znaną z warsztatów samochodowych zajmujących się czyszczeniem katalizatorów i filtrów cząstek stałych była miejscem kręcenia zdjęć do filmów fabularnych takich jak: "Wiosna Panie Sierżancie", czy "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy".

Poniżej przedstawiamy najniższe ceny dla Nieszawy za regenerację filtrów DPF/FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nieszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nieszawie 320
Regeneracja filtra FAP w Nieszawie 320
Mycie katalizatora w Nieszawie 320
Płukanie katalizatora SCR w Nieszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nieszawie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nieszawie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Nieszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Nieszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nieszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer