Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Nissan, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Nissan w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łódź wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych marki Nissan. Łódź należy do ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Łodzi, czemu koncern Nissan stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie fachowego mechanika samochodowego w Łodzi wyprofilowanego w pojazdach osobowych Nissan może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Cały szereg aut w Łodzi to auta z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr DPF, który musi się oddawać do odnawiania. Słynnej korporacji Nissan nie udało się zachowanie spodziewanych maksymalnych wyników emisji zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Samochody marki Nissan charakteryzują się nieprzeciętnymi metodami w sprawie ograniczania emisji zanieczyszczonych spalin. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Łodzią odszukać można pracownie, zajmujące się naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Nissan. Katalizatory wykonują pracę w bardzo zanieczyszczonych warunkach, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje spadek możliwości urządzenia. Z racji tego, że Nissan, równorzędnie jak inne auta domaga się do właściwej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Łodzi zwrócić uwagę na filtr DPF. Tabela z cenami odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF marki Nissan dla Łodzi ulokowano niżej, można zweryfikować na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Myty filtr cząstek stałych DPF marki Nissan, w pracowni regeneracji, w Łodzi.
Nissan - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Wypalany katalizator marki Nissan, w warsztatowym laboratorium, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Nissan w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Nissan w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Nissan w Łodzi 398
Mycie katalizatora Nissan w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Nissan w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Nissan w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Nissan w Łodzi 1490
Wycinanie filtra FAP Nissan, usuwanie filtra FAP Nissan w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Nissan w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Nissan w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer