Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowe Skalmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowych Skalmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nowe Skalmierzyce to położone w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać należy między Ostrowem Wielkopolskim a Kaliszem. Nowe Skalmierzyce znajdują się w granicach powiatu ostrowskiego, a liczą sobie nieco ponad 4800 mieszkańców. Miasto powstało w 1908 roku jako część planu germanizacji tych terenów przez Niemców, od tego czasu też piastują prawa miejskie.

Jak łatwo się domyślić, w Nowych Skalmierzycach nie ma zabytków sprzed XX wieku, jednak na liście zabytków znaleźć można kilka wartych uwagi pozycji, jak na przykład neogotycki dworzec, czy kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, albo budynek szkoły. W bezpośredniej bliskości Nowych Skalmierzyc biegnie trasa drogi krajowej numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowoBydgoszczInowrocławStrzelnoŚlesin – Konin – Kalisz – Ostrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica).

Dzięki tej trasie codziennie przez Nowe Skalmierzyce przejeżdżają setki, jeśli nie tysiące pojazdów. Ponieważ część z nich to diesle, a spora część diesli boryka się z problemami z filtrami cząstek stałych lub katalizatorami, zebraliśmy z Nowych Skalmierzyc najniższe ceny za usługi czyszczenia naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DFP FAP i katalizatorów, również katalizatorów selektywnej katalitycznej redukcji spalin, SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowych Skalmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowych Skalmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP w Nowych Skalmierzycach 320
Mycie katalizatora w Nowych Skalmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowych Skalmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowych Skalmierzycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowych Skalmierzycach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Nowych Skalmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Nowych Skalmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowych Skalmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer