Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowogród Bobrzański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowogrodzie Bobrzańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Nowogród Bobrzański to położone w województwie lubuskim miasto, którego szukać należy u ujścia Brzeźniczanki do Bobru. Miasto leży w granicach powiatu zielonogórskiego, a prawa miejskie piastuje od 1988 roku. Gdyby na tym zakończyć informacje na temat uzyskania praw miejskich przez Nowogród Bobrzański byłoby to spore niedopowiedzenie. Miasto, mimo że nie może poszczycić się wieloletnim posiadaniem praw miejskich, ale może poszczycić się wieloletnią historią.

Początki miasta mają swoje korzenie jeszcze w XIII wieku, a miasteczka, które stanowiły fundamenty pod powstanie Nowogrodu Bobrzańskiego, miastami były przez wiele stuleci. Jak przystało na "miejskiego Matuzalema" Nowogród Bobrzański ma na swoim terytorium bardzo dużo ślicznych zabytków, nierzadko pereł architektury, w tym: kościoły, plebania, willa, domy i cmentarz. Przez miasto biegną drogi wojewódzkie i krajowe: DW288 (Dąbie – Lubiatów – Bogaczów – Nowogród Bobrzański), DW289 (Zasieki – LubskoNowogród Bobrzański), DW295 (Nowogród BobrzańskiŻagań) oraz DK27 (Przewóz – Żary – Nowogród Bobrzański – Zielona Góra).

Ilość samochodów, które codziennie przejeżdżają przez miasto, jest znacznie większa, niż ilość mieszkańców, co sprawia, że zajmujący się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów mechanicy z Nowogrodu Bobrzańskiego nie mogą narzekać na brak zajęcia. Jednocześnie będąc świadomymi, z jak wysokimi kosztami wiążą się usterki DPF FAP i katalizatorów, zebraliśmy z Nowogrodu Bobrzańskiego ceny, jakie trzeba zapłacić za usługi czyszczenia i płukania DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowogrodzie Bobrzańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowogrodzie Bobrzańskim 320
Regeneracja filtra FAP w Nowogrodzie Bobrzańskim 320
Mycie katalizatora w Nowogrodzie Bobrzańskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowogrodzie Bobrzańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowogrodzie Bobrzańskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowogrodzie Bobrzańskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Nowogrodzie Bobrzańskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Nowogrodzie Bobrzańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowogrodzie Bobrzańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nowogrodzie Bobrzańskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Nowogrodu Bobrzańskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Nowogrodu Bobrzańskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowogród Bobrzański Krzystkowice Dąbrowskiego NBO01N 51.798771/15.235090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer