Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Marii Skłodowskiej-Curie | Nowy Dwór Mazowiecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Dworze Mazowieckim | ul. Marii Skłodowskiej-Curie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gdzie w dzielnicy Pólko na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie można zregenerować filtry i katalizatory SCR za niską cenę oraz w niedługim czasie?

Zatkane filtry w dzielnicy Pólko przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie można zregenerować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF. Klienci serwisu chętnie korzystają z opcji, dzięki której mogą zatelefonować oraz umówić się na wysyłkę filtrów cząstek stałych i katalizatorów firmą kurierską.

Jak odbywa się regeneracja filtrów DPF w serwisie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w dzielnicy Pólko?

Aby zrealizować proces oczyszczania filtrów w warsztacie przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko, pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Odebranie od zleceniodawców filtrów DPF przywiezionych do warsztatu z pomocą kuriera lub osobiście przez naszego klienta.
 • Doręczenie filtrów DPF i FAP do firmy, gdzie wziernikowo sprawdza się stan filtra.
 • Przeznaczenie filtra FAP do procesu regeneracji na profesjonalnych urządzeniach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz stopień zanieczyszczenia.
 • Wykonanie ponownych testów na naprawionych i osuszonych filtrach DPF
 • Opracowanie raportów informujących kondycji filtrów FAP po procesie czyszczenia oraz przekazanie naprawionych części do klienta.

Ile kosztuje naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów w zakładzie na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko?

Cena remontu filtrów FAP w pracowni przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie na osiedlu Pólko nie ulega zmianom i opiewa na niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dotransportować filtry cząstek stałych i katalizatory do firmy naprawiającej wtryskiwacze znajdującej się na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w dzielnicy Pólko?

Najlepiej jest filtry i katalizatory SCR dostarczyć do zakładu regeneracji zlokalizowanej na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie na osiedlu Pólko z pomocą kuriera, którego możemy Państwu umówić, niemniej jednak oczywiście zapraszamy do odwiedzin w przedsiębiorstwie, gdzie można zobaczyć, jak odbywa się czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Jakie filtry FAP da się poddawać regeneracji w serwisie usytuowanym przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko?

W warsztacie usytuowanym na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko jest dostępna usługa oczyszczania praktycznie wszystkich rodzajów filtrów DPF, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych.

Jakie można wymienić oznaki zapchania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które naprawiamy w pracowni na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko?

Zgodnie z opinią mechaników najbardziej standardowe symptomy niedrożnego filtra DPF to:
 • większe zużycie paliwa.
 • unieruchomienie pojazdu.
 • wahania obrotów.
 • zmniejszone osiągi.
 • czarny dym z wydechu.

Co świadczy o tym, że korzystne jest, aby wytypować pracownie zajmujące się czyszczeniem filtrów DPF przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w obrębie dzielnicy Pólko?

Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dlatego, że świadczą o tym następujące argumenty:
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Pólko, Marii Skłodowskiej-Curie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 320
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 320
Mycie katalizatora, osiedle Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 320
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 320
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 320
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR, osiedle Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP, dzielnica Pólko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Dworze Mazowieckim, Pólko, Marii Skłodowskiej-Curie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer