Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Citroen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Citroen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy kruchego układu redukcji emisji gazów wydechowych mogą występować nieraz, gdyż filtry FAP pojazdów korporacji Citroen chodzą w wymagających warunkach i czasami Nowy filtr DPF to potrzeba, której nie sposób odmówić. Nowy filtr DPF dla osobówek z logo Citroen, to doskonały sposób na uzyskanie produkcji zanieczyszczeń na zgodnym z przepisami poziomie, a dodatkowo wcielenie w życie wytycznych normy EURO. Ustawicznie wymieniane podłoża pojawiania się defektów z aparaturą redukcji emisji spalin to: niewłaściwe działanie układu zasilania, a także awarie pomp. W niemal każdym pojeździe powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, zainstalowano katalizatory i filtry, a że części te ulegają zużyciu, zostały stworzone specjalistyczne spółki trudniące się czyszczeniem filtrów układu redukcji emisji spalin. Zadanie mechanizmu redukcji wydzielania spalin w osobówkach z logo Citroen jest nie do przecenienia dla ekologii, bo filtry cząstek stałych więżą w swojej konstrukcji związane węglem metale ciężkie, a katalizatory trójfunkcyjne stopują rakotwórcze tlenki azotu. Filtry cząstek stałych dla samochodów korporacji Citroen podczas jazdy niszczą się, przez co nie mogą działać bez czyszczenia, a to zapewniają wyspecjalizowane warsztaty naprawy FAP-ów.

W jakim serwisie jest dostępna opcja taka jak Nowy filtr DPF dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Citroen zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtry cząstek stałych można dostarczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Nowy filtr DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów osobowych z logo Citroen w specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry DPF i FAP przywiezione do pracowni osobiście albo dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry są przyjmowane do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeśli stan filtra cząstek stałych determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na profesjonalnych przyrządach, część trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu osiągów filtrów filtry są jeszcze raz weryfikowane, osuszane oraz wraz z wydrukami wysyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Nowy filtr DPF dla aut z koncernu Citroen wyposażonych w filtr FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent ceny nowego filtra.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych samochodów z koncernu Citroen, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Nowy filtr DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu doręczyć do warsztatu bądź zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory da się samochodów z koncernu Citroen da się poddawać usłudze Nowy filtr DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry FAP do TIR-ów.

  Jakiego rodzaju oznaki nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które często występują w pojazdach produkcji Citroen i informują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania usługi, którą jest Nowy filtr DPF?

  Charakterystyczne objawy usterki filtrów redukcji emisji spalin w pojazdach z koncernu Citroen to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszona moc,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Dlaczego należy wybrać autoryzowany serwis, by zrealizować usługę Nowy filtr DPF w autach produkcji Citroen?

  Warto wybrać naszą ofertę koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów FAP w autach marki Citroen, dlatego że: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Citroen

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry DPF w pojazdach Citroen służą do usuwania cząstek stałych i sadzy z wydechu, aby spełnić normy emisji spalin. Nowy filtr DPF jest produkowany przez Citroen lub producentów zamienników. Nowy filtr DPF jest zwykle produkowany z materiałów ceramicznych lub metalowych i jest zaprojektowany tak, aby pasował do konkretnego modelu pojazdu Citroen. Kiedy filtr DPF jest zanieczyszczony, jego skuteczność zmniejsza się, co może prowadzić do emisji niezgodnych z normami i spadku osiągów pojazdu. Wymiana filtra DPF jest konieczna, gdy filtr jest zanieczyszczony lub uszkodzony. Warto pamiętać, że wymiana filtra DPF jest procesem, który powinien być przeprowadzany przez specjalistów, ponieważ nieodpowiedni montaż może uszkodzić filtr lub spowodować, że będzie on działał nieefektywnie.
  Piotr
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W citroenie czyszczenie dpf sprawdziło się super. Polecam wszystkim właścicielom c4.
  Arkadiusz
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja zmuszony byłem zakupić nowy, bo niestety właściciel, od którego kupiłem mojego Citroena Picasso wyciął ten dpf i mnie nie poinformował o tym...
  Bartek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtr fap Citroen C5 2.0 HDI to pewnie koszt nowego około 1000 złotych, więc chyba lepiej oddać do regeneracji ten oryginalny.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki