Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Dacia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Dacia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Nowy filtr DPF dla samochodów z symbolem Dacia, uznaje się za korzystny wariant pomocy oferowany przez najnowszej generacji warsztaty, wymienione na naszej stronie, zajmujące się oczyszczaniem katalizatorów i filtrów. Stale przedstawiane czynniki tworzenia się wad z urządzeniem do minimalizacji emisji spalin to: odbiegająca od normy praca układu zasilania, i niesprawność sterownika silnika. Nowy filtr DPF nie ma przeszkód, by wyszukać w korzystnej cenie, w głównej mierze dla samochodów osobowych znanej firmy Dacia, chociaż należy spieszyć do profesjonalnych serwisów naprawy filtrów FAP. Nowy filtr DPF dla osobówek sygnowanych marką Dacia stanowi reakcję marki Dacia, na zagadnienia ochrony ekosystemu, i instrukcji normy czystości gazów wydechowych EURO 6. Nowy filtr DPF to droga, jaka w autach dostawczych znanej marki Dacia ma zagwarantować niewysokie stężenie wydzielanych przez silnik gazów spalinowych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, a także tlenków NO. Na ten moment katalizatory są podłączone w lwiej części samochodów użytkowych z silnikiem samozapłonowym, bowiem ponieważ DPF-ów pojazdy nie odebrałyby dopuszczenia do jazdy po drogach Polski.

W jakim serwisie jest dostępna opcja typu Nowy filtr DPF dla samochodów osobowych z koncernu Dacia napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów FAP Do serwisu filtry cząstek stałych można doręczyć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów FAP do warsztatu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak przebiega realizacja usługi typu Nowy filtr DPF przeznaczonej dla filtrów FAP z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Dacia w specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów DPF?

W specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do warsztatu osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra lub katalizatora daje możliwość czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, część jest montowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów DPF filtry są ponownie sprawdzane, suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z raportami wysyłane do zamawiającego.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Nowy filtr DPF dla pojazdów marki Dacia zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dostarczyć filtry cząstek stałych samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Dacia, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Nowy filtr DPF?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie doręczyć do pracowni bądź zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów z koncernu Dacia da się poddawać usłudze Nowy filtr DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy uszkodzenia filtrów DPF i FAP, które najczęściej ujawniają się w samochodach marki Dacia oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Nowy filtr DPF?

  Najczęściej występujące symptomy niewłaściwego działania systemu redukcji emisji spalin w pojazdach marki Dacia to:
  • problemy z rozruchem,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu warto postawić na autoryzowany serwis, by wykonać usługę Nowy filtr DPF w pojazdach marki Dacia?

  Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z koncernu Dacia, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dacia

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Bartek
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jeśli filtr cząstek stałych w pojeździe Dacia jest uszkodzony lub nie da się go skutecznie wypalić, można spróbować oczyścić go w serwisie, o ile nie ma żadnych przeciwwskazań albo wymienić na nowy. Nowy filtr DPF jest produkowany przez oryginalnych producentów lub firmy zajmujące się produkcją zamienników. Wymiana filtra DPF jest skomplikowanym i kosztownym procesem, dlatego ważne jest skonsultowanie się z profesjonalistą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Należy pamiętać, że wymiana filtra DPF w samochodzie Dacia może wymagać także wymiany innych podzespołów, takich jak układ wydechowy czy moduł sterujący, które są połączone z filtrem DPF. Warto również pamiętać, że filtr DPF jest ważnym elementem systemu ochrony środowiska w samochodzie Dacia, dlatego ważne jest, aby zawsze utrzymywać go w dobrym stanie, regularnie kontrolować jego stan i w razie potrzeby przeprowadzać regenerację lub wymianę.
  Filip
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dacia po oczyszczeniu dpf sprawuje się super. A filtr po samym serwisie wyglądał jak nowy.
  Krzysztof
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja mam u siebie w Dacii nowy filtr dpf właśnie, bo ktoś mądry mi go wyciął pod blokiem i no zmuszony byłem dokonać takiego właśnie zakupu.
  Waldemar
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Też kiedyś miałem auto marki Dacia, ale w sumie większych problemów z filtrem dpf nie miałem, także nic nowego kupować nie musiałem na szczęście.