Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Fiat

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Fiat

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Kłopoty finezyjnego zespołu redukcji emisji cząstek stałych trafiają się systematycznie, ponieważ katalizatory SCR maszyn z logo Fiat pracują w dokuczliwych warunkach i incydentalnie Nowy filtr DPF to przymus. FAP-y - to za sprawą ich istnienia da się obecnie zmniejszać emisję gazów wydechowych, szczególnie dla diesli znanej marki Fiat, i strzec środowisko i przyrodę. Układy redukcji emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych marki Fiat, eksploatowane są, gdyż działają rygorystyczne przepisy, odnoszące się do użytkowania samochodów ciężarowych na drogach. W niemal każdym dieslu jaki opuścił linię po 2011 roku, zamontowano filtry cząstek stałych FAP, a ze względu na fakt, że części te zużywają się, powstały specjalne firmy trudniące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych FAP. Przedsiębiorstwa ze wszystkich części Polski wysyłają nowinki w związku z sytuacją katalizatorów i filtrów z pojazdów z symbolem Fiat, jakie tracą przepustowość, i niezbędnie trzeba wspomniane filtry cząstek stałych DPF/FAP remontować. Katalizatory i filtry dla samochodów ze stajni Fiat na przestrzeni kilometrów niszczą się, i nie mogą działać bez regeneracji, co z kolei umożliwiają fachowe zakłady regeneracji FAP-ów.

W jakim serwisie możliwa jest usługa taka jak Nowy filtr DPF dla samochodów produkcji Fiat zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można naprawić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć osobiście lub ustalić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni i z powrotem na adres klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Nowy filtr DPF kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów produkcji Fiat w profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych przytransportowane do pracowni bezpośrednio lub dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • W sytuacji, gdy stan filtra daje możliwość regeneracji na specjalnych urządzeniach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są jeszcze raz testowane, osuszane jak również razem z raportami wysyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo potrzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Nowy filtr DPF dla samochodów osobowych z koncernu Fiat zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę naprawy filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dostarczyć filtry DPF i FAP osobówek produkcji Fiat, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Nowy filtr DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście dostarczyć do serwisu lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów z logo Fiat da się poddawać usłudze Nowy filtr DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry DPF do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek.

  Jakie są symptomy uszkodzenia filtrów cząstek stałych, które często ujawniają się w samochodach produkcji Fiat oraz informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Nowy filtr DPF?

  Standardowe oznaki usterki układu redukcji emisji spalin w autach marki Fiat to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu należy postawić na specjalistyczny warsztat, aby zrealizować usługę Nowy filtr DPF w autach produkcji Fiat?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach produkcji Fiat, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fiat

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Tomasz
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowy filtr DPF jest elementem układu oczyszczania spalin w samochodzie z silnikiem diesla. Jego zadaniem jest usuwanie cząstek stałych, takich jak pył i sadza ze spalin. Nowy filtr DPF jest zazwyczaj wykonany z ceramicznego lub metalowego wkładu, który jest pokryty specjalną powłoką ochronną. Katalizator ten przekształca cząstki stałe w mniej szkodliwe substancje, takie jak tlenek węgla i wodór. Nowy filtr DPF jest częścią wymienną i może być wymieniony, jeśli jego skuteczność zostanie znacząco zmniejszona lub jeśli zostanie uszkodzony. Wymiana filtra DPF może być konieczna, jeśli samochód jeździ głównie po mieście, ponieważ w takim przypadku cząstki stałe szybciej się nagromadzają. Nowy filtr DPF jest dostępny w sklepach motoryzacyjnych i u dealera samochodów Fiata. Należy pamiętać, że wymiana filtra DPF wymaga specjalistycznej wiedzy i sprzętu, dlatego najlepiej jest skorzystać z usług specjalisty lub dealerów Fiata.
  Mateusz
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Ja tak samo miałem. Filtr dpf w fiacie był całkowicie zniszczony i musiałem zakupić nowy.
  Damian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Drogi taki nowy filtr dpf na przykład do Fiata Doblo? Bo nie wiem, czy lepiej czyścić, czy zakupić nowy.
  Bogdan
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam u siebie w Fiacie nowy filtr dpf, bo mój się cały posypał. Ogólnie sprawuje się on dobrze, ale no tani nie był.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki