Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Volvo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volvo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO, ograniczającej akceptowaną ilość produkowanych cząstek stałych przez samochody osobowe, auta sygnowanych marką Volvo zostały niemal zmuszone, aby wprowadzić u siebie filtr cząstek stałych. W każdym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, producent miał obowiązek zamieścić filtry układu redukcji emisji palin, a że części te ulegają zużyciu, powstały fachowe pracownie zajmujące się czyszczeniem katalizatorów i filtrów. Wielokrotnie podawane powody tworzenia się usterek z mechanizmem zmniejszania emisji spalin to: nieodpowiednie działanie jednostki napędowej, oraz uszkodzenia sterownika silnika. Filtry DPF/FAP - to za ich sprawą jest możliwe, by dzisiaj ograniczać produkowanie zadymienia, głównie w samochodach osobowych i ciężarowych korporacji Volvo, a także chronić ekologię. Samochody ciężarowe z symbolem Volvo, to w znacznej ilości nieprzeciętnie trafione towary, jednakowoż kłopoty z filtrami DPF to dziedzina niemal wszystkich osobówek z motorem wysokoprężnym, nie jedynie korporacji Volvo. Nowy filtr DPF to metoda, jaka w dieslach korporacji Volvo ma zapewnić niewysoki poziom generowanych pracą silnika spalin, zanieczyszczonej sadzy, oraz rakotwórczych NOx.

W jakim serwisie jest dostępna usługa taka jak Nowy filtr DPF dla aut marki Volvo zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF Do serwisu filtry DPF i FAP można przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Nowy filtr DPF kierowanej do filtrów DPF z samochodów z logo Volvo w profesjonalnym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do serwisu bez pośredników lub z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są przyjmowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest monolit.
 • W sytuacji, gdy stan filtra FAP wskazuje na konieczność regeneracji na przeznaczonych do tego maszynach, filtr jest instalowany do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po odnowieniu funkcjonalności filtrów DPF i FAP części są ponownie weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem jak również razem z dokumentacją przekazywane do zamawiającego.

Czy dużo należy zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Nowy filtr DPF dla pojazdów z koncernu Volvo wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów FAP jest naprawdę niska i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej przywieźć filtry cząstek stałych samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Volvo, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Nowy filtr DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samodzielnie doręczyć do pracowni albo umówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF i FAP da się pojazdów produkcji Volvo da się poddawać realizacji usługi typu Nowy filtr DPF?

Praktycznie wszystkie filtry DPF można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciężarówek.

  Jakiego rodzaju oznaki niesprawności filtrów redukcji emisji spalin, jakie często ujawniają się w samochodach marki Volvo i wskazują na to, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Nowy filtr DPF?

  Charakterystyczne sygnały uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach z logo Volvo to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszona moc,
  • dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu warto wybrać profesjonalny zakład, by wykonać usługę Nowy filtr DPF w autach z logo Volvo?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF i FAP w autach produkcji Volvo, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze