Subpage photo

Nowy Katalizator - Mini | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Nowy Katalizator

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym warsztacie możliwa jest opcja taka jak Nowy Katalizator dla samochodów osobowych produkcji Mini zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych Do warsztatu filtry cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Nowy Katalizator kierowanej do filtrów cząstek stałych z pojazdów z koncernu Mini w naszym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W profesjonalnym serwisie regeneracji filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do pracowni bezpośrednio albo dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF trafiają do pracowni, gdzie endoskopowo weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli stan filtra FAP kwalifikuje go do czyszczenia na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, element jest montowany do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po odnowieniu możliwości filtrów elementy są ponownie poddawane weryfikacji, osuszane jak również wraz z wydrukami przekazywane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Nowy Katalizator dla aut z koncernu Mini wyposażonych w filtr FAP?

Cena naprawy filtrów FAP jest naprawdę korzystna i sięga ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych osobówek marki Mini, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Nowy Katalizator?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie przywieźć do warsztatu lub zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF da się osobówek z logo Mini można poddawać usłudze Nowy Katalizator?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się oznaki awarii filtrów DPF i FAP, które najczęściej ujawniają się w samochodach z logo Mini i decydują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Nowy Katalizator?

  Standardowe oznaki nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z logo Mini to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • ograniczenie osiągów,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać profesjonalny serwis, aby wykonać usługę Nowy Katalizator w pojazdach z logo Mini?

  Rekomendujemy wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów w pojazdach z koncernu Mini, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Mankamenty wyczulonego układu pomniejszania emisji gazów wydechowych występują z dużą częstotliwością, gdyż filtry spalin pojazdów znanego koncernu Mini chodzą w uciążliwych warunkach i czasem Nowy Katalizator to przymus. Systemy pomniejszania emisji cząstek stałych w autach osobowych i ciężarowych korporacji Mini, używane są, ponieważ weszły w życie bezwzględne normy, stosowane do eksploatacji samochodów na autostradach i drogach. Odzyskanie funkcjonalności systemu pomniejszania emisji gazów wydechowych w samochodach osobowych i ciężarowych znanego koncernu Mini, to okazja, jakiej dostarczają profesjonalne pracownie naprawy filtrów, z której opłaca się odnieść korzyść. Nowy Katalizator da się wyszukać za niską opłatą, głównie dla diesli ze stajni Mini, jednakże trzeba udawać się do fachowych pracowni czyszczenia układów redukcji emisji spalin. Laboratoria z całej Polski przesyłają sygnały w związku z sytuacją katalizatorów z aut osobowych z logo Mini, które tracą przepustowość, i niezbędnie trzeba wspomniane filtry DPF naprawiać. Układy redukcji emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych z symbolem Mini podczas eksploatacji tracą właściwości, przez co nie mogą obejść się bez przywrócenia sprawności, a to wykonują nowoczesne warsztaty remontu filtrów cząstek stałych.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Mini.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer