Nowy Katalizator - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Nowy Katalizator

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Najlepszą receptą na przywrócenie potencjału filtra cząstek stałych FAP/DPF jest regeneracja filtrów DPF. Zalążków zapychania się katalizatorów jest sporo, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Praca katalizatora w układzie redukcji emisji spalin jest ważna w osiągnięciu produkcji zanieczyszczeń w dobrej ilości. Filtry cząstek stałych FAP zużywają się, czego przyczyną jest rola, której wykonywaniem się zajmują, wobec tego okresami za dobry pomysł uważa się naprawianie części. Ulepszenie kompletnej efektywności możliwe do osiągnięcia jest wyłącznie w sytuacji użycia cechującej się wysoką skutecznością techniki regeneracji w specjalistycznej maszynie, usuwanie DPF, nie spełnia zadania.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie filtra DPF w 398
Płukanie katalizatora SCR w 398
Naprawa filtra FAP w 398
Czyszczenie katalizatora w 398
Regeneracja filtra cząstek stałych w 398
Czyszczenie, mycie katalizatora w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer