Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowy Korczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Korczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Poszukujesz odpowiedniego miejsca do regeneracji filtra DPF lub FAP po awarii w Nowym Korczynie? W takim razie polecamy zainteresować się ofertą specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych w Nowym Korczynie, który proces regeneracji przeprowadza po uprzedniej szczegółowej diagnostyce i przy użyciu specjalistycznych maszyn wodnych i nowoczesnych technologii.


Regeneracja filtrów cząstek stałych możliwa w serwise w Nowym Korczynie

Jeśli chodzi o miasto Nowy Korczyn, to jest ono położone w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie buskim, w gminie Nowy Korczyn, której miasto jest siedzibą. Liczba mieszkańców zamieszkujących miasto Nowy Korczyn to około 1030 osób. Nowy Korczyn prawa miejskie po raz pierwszy uzyskał w roku 1258, utracił je niestety w roku 1869 i na nowo odzyskał w roku 2019. Ze względu na bogatą i piękną historię miasto Nowy Korczyn posiada w swoich granicach wiele pięknych zabytków, a niektóre z nich to: kościół Świętej Trójcy wybudowany w XVI wieku w stylu gotycko-renesansowym, ruiny klasycystycznej synagogi wybudowanej pod koniec wieku XVIII, wiele pięknych domów z XVI i XVIII wieku oraz źródło świętej Kingi z XIX wieczną figurą świętej.

Przez miasto Nowy Korczyn można przejechać drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom) oraz drogą wojewódzką numer 973 (Busko-Zdrój → Nowy Korczyn → Żabno → Niedomice → Tarnów).

Zapchany filtr DPF lub FAP to także zmora mieszkańców Nowego Korczyna posiadających diesle. Na szczęście w Nowym Korczynie regeneracją filtrów w najlepszej cenie zajmuje się specjalistyczny serwis regeneracji filtrów cząstek stałych, który przywraca filtrom po regeneracji fabryczne osiągi. Do oferty serwisu w Nowym Korczynie zalicza się: diagnostykę, czyszczenie, regenerację filtrów DPF/FAP, a do tego w cenie udzielana jest roczna gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów. Dla zainteresowanych klientów usługami serwisu w Nowym Korczynie został poniżej zamieszczony szczegółowy cennik z cenami za regenerację filtrów i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym Korczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym Korczynie 320
Regeneracja filtra FAP w Nowym Korczynie 320
Mycie katalizatora w Nowym Korczynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowym Korczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym Korczynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym Korczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Nowym Korczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Nowym Korczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Korczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer