Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowy Targ

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Targu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 2.58

Nowy Targ – miasto położone na Podhalu w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim. Miasto potocznie nazywane jest przez górali Miastem, liczy 33 420 mieszkańców. Na Podhalu i w Małopolsce jest głównym ośrodkiem handlowym, przemysłowym i komunikacyjnym, jest również ważnym ośrodkiem handlu ze Słowacją. Nowy Targ jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych polskich miast, jego położenie geograficzne utrudnia wentylację miasta. Miasto upodobały sobie salony samochodowe, swoje siedziby mają tu: Skoda, Land Rover, Volkswagen, Renault, Dacia, Ford Motor Company, Audi, Hyundai, Citroen, Fiat, Peugeot, Opel, Chevrolet, Honda, Suzuki i Kia.

Przez miasto biegną drogi wojewódzkie nr 957 Białka – Zawoja – Jabłonka – Czarny Dunajec – Nowy Targ, nr 969 Nowy Targ – Czorsztyn – Krościenko – Zabrzeż – Stary Sącz oraz drogi krajowe nr 47 Rabka – Nowy Targ – Zakopane, nr 49 Nowy Targ – Czarna Góra – Jurgów.

Nie sprzyjające położenie, spory ruch na licznych drogach Nowego Targu oraz przeważająca liczba samochodów z silnikiem diesla oznacza jedno, smog. Miasto boryka się z tym problemem przez cały rok jego przyczyną, są pyły i gazy unoszące się w powietrzu, ich niska emisja pochodząca z transportu, przemysłu oraz naszych gospodarstw domowych.

W ostatnich latach wielu kierowców, którzy zdecydowali się na wycięcie DPF-a, przyczynili się, zupełnie nie świadomie do pogorszenia się jakości powietrza. W celu ograniczenia szkodliwej emisji, twórcy pojazdów wyposażyli je w dodatkowy element, jakim jest filtr cząstek stałych. W Nowym Targu oraz jego bliskiej okolicy znajduje się kilka serwisów samochodowych zajmujących się regeneracją filtra DPF/FAP, myciem, płukaniem i wypalaniem filtrów cząstek stałych. Cennik usług z Nowego Targu znajdzie się w tabeli poniżej.

Oczyszczony katalizator w Nowym Targu
Oczyszczanie katalizatora w Nowym Targu

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym Targu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym Targu 320
Regeneracja filtra FAP w Nowym Targu 320
Mycie katalizatora w Nowym Targu 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowym Targu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym Targu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym Targu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Nowym Targu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Nowym Targu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Targu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nowym Targu i wygodnie wyślij filtr DPF z Nowego Targu do regeneracji i czyszczenia

Z Nowego Targu filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Targ Kilińskiego NTA01A 49.477810/20.023420 Wyszukaj
Nowy Targ Kilińskiego POP-NTA2 49.477772/20.023260 Wyszukaj
Nowy Targ Kowaniec Kowaniec NTA02A 49.487110/20.037991 Wyszukaj
Nowy Targ Osiedle Topolowe Królowej Jadwigi NTA066 49.478611/20.026409 Wyszukaj
Nowy Targ Ibisor Ludżmierska NTA01N 49.474628/20.008060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer