Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowy Tomyśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Tomyślu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nowy Tomyśl – miasto w powiecie nowotomyskim, w województwie wielkopolskim położone nad rzeką Szarką. Mieszka tu 14 702 mieszkańców. Przebiega tędy droga wojewódzka numer 308 (Nowy Tomyśl – Grodzisk Wielkopolski – Kościan – Kunowo).

W mieście działa kilka dużych firm, najbardziej znaną jest Fabryka Narzędzi Chirurgicznych koncernu Braun, również zakłady mleczarskie, polski importer win czy firma produkująca złącza przemysłowe. Miasto oraz okoliczne wsie znane są również z plantacji chmielu, dzięki niemu miasto ożywiło się znacznie gospodarczo. Nowy Tomyśl to również stolica wikliniarstwa, organizowany tu jest co roku Jarmark Chmielo-Wikliniarski.

W Nowym Tomyślu prężnie rozwija się również branża motoryzacyjna, od kilku lat funkcjonuje tu autoryzowany serwis regeneracji filtra cząstek stałych. Wielu klientów, w ostatnich latach, zdecydowało się na usunięcie DPF-a, uważając to rozwiązanie za najlepsze. Filtr DPF to bardzo precyzyjny element zmniejsza zanieczyszczenia wydobywające się z naszego samochodu o 90%, stąd jego cena sięga nawet i kilku tysięcy złotych. W tej sytuacji wielu klientów zdecydowało się na usunięcie DPF-a, co ma również negatywny wpływ na pracę naszego samochodu, lepszym rozwiązaniem, zalecanym przez serwisy samochodowe, jest korzystanie z usług czyszczenia filtra cząstek stałych, wypalania DPF-a czy regeneracji filtra. Cennik usług dla Nowego Tomyśla podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym Tomyślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym Tomyślu 320
Regeneracja filtra FAP w Nowym Tomyślu 320
Mycie katalizatora w Nowym Tomyślu 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowym Tomyślu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym Tomyślu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym Tomyślu 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Nowym Tomyślu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Nowym Tomyślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Tomyślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nowym Tomyślu i wygodnie wyślij filtr DPF z Nowego Tomyśla do regeneracji i czyszczenia

Z Nowego Tomyśla filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Tomyśl Osiedle Stefana Batorego Zakładowa NTM01A 52.305908/16.127399 Wyszukaj
Nowy Tomyśl Osiedle Północ Zbąszyńska NTM01N 52.317879/16.122160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer