Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nowy Wiśnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nowym Wiśniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Nowy Wiśnicz to położone w powiecie bocheńskim, w województwie małopolskim miasteczko, które znaleźć można nad Leksandrówką, rzeką płynącą przez Pogórze Wiśnickie. Pierwsze informacje na temat Nowego Wiśnicza pochodzą z XII wieku, gdzie Nowy Wiśnicz wymieniany jest w dokumentach jako wieś wchodząca w skład uposażenia pobliskiego klasztoru. Od XIV wieku wymieniany jest jako własność prywatna Kmitów, a następnie Lubomirskich, za których sprawą Nowy Wiśnicz uzyskał prawa miejskie w 1616 roku.

Oczywiście w mieście podziwiać można bardzo wiele wyjątkowych zabytków, a szczególną uwagę należy zwrócić na zamek i zespół budynków zamkowych, w tym fortyfikacje, ratusz miejski, kościół Wniebowzięcia NMP z budynkami i dzwonnicą, ratusz miejski, sąd z aresztem, cmentarz żydowski i domy mieszkalne. Przez Nowy Wiśnicz biegnie tylko jedna droga wojewódzka numer 965 (LimanowaNowy WiśniczBochnia – Świniary), a prowadzi ona bezpośrednio do drogi krajowej numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – Bochnia – BrzeskoWojnicz – Tarnów – PilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa), będącej jednocześnie obwodnicą Bochni.

Warto tu również wspomnieć, że na terenie Nowego Wiśnicza można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Zebraliśmy ceny z warsztatów w Nowym Wiśniczu, za usługi czyszczenia DPF FAP i naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nowym Wiśniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nowym Wiśniczu 320
Regeneracja filtra FAP w Nowym Wiśniczu 320
Mycie katalizatora w Nowym Wiśniczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Nowym Wiśniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nowym Wiśniczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nowym Wiśniczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Nowym Wiśniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Nowym Wiśniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nowym Wiśniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nowym Wiśniczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Nowego Wiśnicza do regeneracji i czyszczenia

Z Nowego Wiśnicza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowy Wiśnicz Miejskie Pola Jana Matejki NOW108 49.913078/20.455259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer