Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie DPF dla Hyundai

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Hyundai

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wady delikatnego układu pomniejszania emisji spalin trafiają się nieraz, gdyż układy redukcji emisji spalin pojazdów znanego koncernu Hyundai działają w dokuczliwych warunkach i czasami Oczyszczanie DPF to nakaz chwili. Oczyszczanie DPF w samochodach znanej marki Hyundai, to najlepsza droga na osiągnięcie produkowanych cząstek stałych na prawidłowym poziomie, a dodatkowo spełnienie warunków normy emisji spalin. Katalizatory i filtry - to z ich pomocą można dziś ograniczać wydzielanie gazów spalinowych, głównie dla samochodów osobowych i ciężarowych z logo Hyundai, oraz troszczyć się o środowisko i przyrodę. Urządzenia zmniejszania emisji gazów wydechowych w samochodach firmy Hyundai, są instalowane, bowiem powołano bezwzględne kodeksy, obejmujące zagadnienia użytkowania pojazdów na autostradach i drogach. Filtry DPF w autach osobowych i ciężarowych korporacji Hyundai podczas eksploatacji ulegają zużyciu, i dopominają się naprawy, co zapewniają kwalifikowane firmy regeneracji filtrów układu redukcji emisji spalin. Rola systemu redukcji wydzielania spalin w osobówkach ze stajni Hyundai jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, albowiem filtry FAP stopują sadzę, a katalizatory SCR zatrzymują rakotwórcze tlenki azotu.

Gdzie możliwa jest opcja typu Oczyszczanie DPF dla aut produkcji Hyundai napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można zregenerować w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów DPF Do serwisu filtry DPF i FAP można dostarczyć samodzielnie lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Oczyszczanie DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z samochodów osobowych marki Hyundai w autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów DPF?

W autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP dostarczone do warsztatu osobiście bądź dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W przypadku, gdy stan filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalnych przyrządach, filtr jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji wodnej.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, osuszane oraz razem z raportami przekazywane do klienta.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Oczyszczanie DPF dla aut marki Hyundai wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę naprawy filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent wartości nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtr DPF osobówek z logo Hyundai, by na terenie naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Oczyszczanie DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie przywieźć do serwisu bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych da się aut z logo Hyundai da się poddawać usłudze Oczyszczanie DPF?

W zasadzie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF do osobówek,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych.

  Jakie można wymienić objawy defektu filtrów redukcji emisji spalin, które najczęściej występują w pojazdach produkcji Hyundai oraz decydują o tym, że filtr DPF nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Oczyszczanie DPF?

  Charakterystyczne objawy defektu filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z logo Hyundai to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na autoryzowany warsztat, by wykonać usługę Oczyszczanie DPF w autach z koncernu Hyundai?

  Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na czyszczenia filtrów DPF w samochodach produkcji Hyundai, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hyundai

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Paweł
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oczyszczanie DPF w samochodzie Hyundai może być przeprowadzone na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest mechaniczne czyszczenie, które polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra za pomocą specjalnego narzędzia. Innym sposobem jest chemiczne czyszczenie, które polega na rozpuszczeniu zanieczyszczeń za pomocą specjalnego rozpuszczalnika. Do czyszczenia DPF i katalizatora wykorzystuje się między innymi urządzenia takie, jak ultradźwięki lub podciśnienie. Warto pamiętać, że czyszczenie DPF powinno być przeprowadzane przez wykwalifikowanego specjalistę, ponieważ nieprawidłowo przeprowadzone czyszczenie może uszkodzić filtr.
  Piotr
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Miałem problem z rozruchem silnika w hyundai. Podejrzewam, że filtr dpf jest do naprawy.
  Damian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtra cząstek stałych uratowała mojego Hyundaia, bo już sił do tego auta nie miałem i jechać się tym nie dało, nie to co teraz.
  Norbert
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie filtra dpf hyundai i40 pomogło mi tylko na chwilę i jednak tak czy sik musiałem zdecydować się na regenerację w serwisie. Po regeneracji już żadne błędy się nie pokazują.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki